Eladó újszerű állapotú lakás - Spanyolország, The Golden Mile
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:3 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:The Golden Mile
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:62 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:nincs megadva
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Kertkapcsolatos:Igen
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:nincs megadva
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozott
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: DE1566
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás The Golden Mile
Nyugatra néző kortárs felújított stúdió a népszerű zárt urbanizáció a La Carolina Park, a Marbella & apos; s Golden Mile. Ez a komplexum kiterjedt érett kertek, két úszómedencék, teniszpálya és található sétára a strandtól és minden kényelmi, mint például éttermek, bankok, butik, szupermarketek és szállodák. Ez a stúdió, a negyedik emeleten, áll: egy nyitott-terv konyha / élő / étkező / hálószoba hozzáférést egy nagy napos terasz látványos kilátással a tengerre és egy fürdőszoba zuhanyzóval. Ez a fényes ingatlan tökéletes, mint egy nyaralás csavarlyuk vagy befektetés, mert szilárd bérleti potenciál. Szabadtéri privát parkoló a lakosok számára és rengeteg tároló a teraszon. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Spanyolországi újszerű állapotú tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 380000 EUR és mivel az alapterülete 62 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 6129 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

