Eladó átlagos állapotú lakás - Spanyolország, Los Dolses
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Los Dolses
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:63 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:Van
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: H974
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás Los Dolses
Penthouse nagy tetőterasszal és tágas kilátással medencével Egy meleg üdvözlés a Residencial Green Hills és ez a jól megtervezett apartman három hálószoba, két fürdőszoba, nappali és konyha egy nyitott elrendezésű, egy nagy erkély körülbelül 18 m2 és egy tető terasz körülbelül 43 m2. Ez egy modern szállás egy szép helyen, hogy készen áll a költözésre. a lakásban van garázs.
Közel több jól ismert golfpályák, a nagy bevásárlóközpont La Zenia Boulevard széles választékkal üzletek és éttermek, és körülbelül három kilométerre a Földközi-tenger és gyönyörű strandok.
A közös terület egy szabadtéri medence, egy fedett medence, egy edzőterem és egy szauna.
Az apartman található, a negyedik emeleten, és van egy lift az épületben. a nappaliban rengeteg hely van egy ülőhely és étkező, és ebből a szobából is elérheti a nagy erkély. a hálószoba tágas, és van hely az ágyak és éjjeliszekrény. a két fürdőszoba mindegyike világos színséma és felszerelt wc, mosogató és zuhanyzó.
Az egyik emeleten a nagy tetőterasz egy napos helyen, rengeteg hely a napozóágyak és nappali bútorok.
Kérjük, lépjen kapcsolatba velünk HusmanHagbergben további információkért, vagy foglaljon le egy megtekintést. Természetesen digitális megtekintéseket kínálunk, ha nem tud személyesen ott lenni. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Spanyolországi átlagos állapotú 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 380000 EUR és mivel az alapterülete 63 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 6032 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

