megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó
187 900 EUR

Ingatlan adatai

  • Feladva:30 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:La Mata
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:45 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:1
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: 4199RV
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás La Mata, Eladó átlagos állapotú lakás - Spanyolország, La Mata


Csak 200 méterre a La Mata Beach Torrevieja, ez a gyönyörű lakás eladó kínál modern design, kiváló minőségű befejezések, és verhetetlen helyen a tenger. A szálláshelyen 1 hálószoba, 1 fürdőszoba, 45 m ² belső tér, és egy napfényes 12 m ² -es déli terasszal - tökéletes, hogy élvezze a mediterrán éghajlat egész évben. A teraszon napellenző található, amely a pihenéshez privát és kényelmes kültéri területet biztosít. Az apartman eladó teljesen berendezett és felszerelt készülékek, légkondicionáló, és egy riasztórendszer, készen áll a mozgás vagy elkezd bérleti azonnal. Magában foglal egy privát parkolóhelyet, egy nagyon értékes tulajdonságot ezen a népszerű tengerparti területen. V lakókomplexum, az ingatlan hozzáférést biztosít a közösségi úszómedencéhez és gyönyörűen karbantartott közös területekhez, békés és biztonságos környezetet biztosítva az állandó élethez és a nyaraláshoz. A terület minden szolgáltatást sétatávolságra kínál - szupermarketek, éttermek, gyógyszertárak, tömegközlekedés és szabadidős lehetőségek. Köszönhetően a kiváló helyen a tenger közelében, a modern funkciók, és a nagyon erős bérleti lehetŠség, meg ez a lakás, a La Media Mata, az ideális lehetőség arra, hogy vesse meg az ingatlant, a Torrevieja, személyes használatra, vagy mint a damaszkuszi befektetés a Costa Blanca.

Tetszett ez az eladó spanyolországi átlagos állapotú 1 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 187 900 EUR és mivel az alapterülete 45 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 4 176 EUR/m2.

Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal