megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó
679 000 EUR

Ingatlan adatai

  • Feladva:25 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Benahavís
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:109 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Kertkapcsolatos:Igen
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:Van
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Garázsban
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: 145635
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás Benahavís


A délutáni Paraiso Pueblo fejlesztés Benahavís, ez a lenyűgöző 2 hálószobás penthouse ötvözi a luxus élet, lélegzetelállító panorámás kilátás a tengerre és kiemelkedő beruházási lehetőségek. 109M ² gyönyörűen kialakított belső tér kínálata, az ingatlant egy 15 m ² -es terasz és egy lenyűgöző 100 m ² -es saját tetőtéri szolárium egészíti ki, amely kivételes beltéri élettel rendelkezik, amely bőséges teret biztosít a mediterrán nap alatt pihenésre, étkezésre és szórakozásra. Lehetőség van arra is, hogy átalakítsa az ingatlan egy 3 hálószobás otthon, további rugalmasságot és értéket. A hagyományos andalúziai építészet által ihletett Paraiso Pueblo egy biztonságos, zárt közösség 24 órás biztonsággal és portással, gyönyörű parkosított kertekkel és kivételes rezervátum-stílusú kényelmi lehetőségekkel, köztük hét úszómedencével, szobával és művészeti tornateremmel, fedett spa medencével, jacuzzival, szaunával és egy bájos helyszíni chiringuito étteremmel. Ideálisan található csak pár percre Marbella, Puerto Banús, híres golfpályák és a strandok, a Kft. , Ez a kivételes penthouse meg a kedvezményeket is az érvényes bérleti engedély, így a tökéletes választás, mint a vásár luxus nyaraló, akkor állandó lakóhely, vagy a duplaáhdrahdrahdrahdraht. Investment.

Tetszett ez az eladó spanyolországi átlagos állapotú 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 679 000 EUR és mivel az alapterülete 109 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 6 229 EUR/m2.

Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal