megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó
429 000 EUR

Ingatlan adatai

  • Feladva:15 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Villajoyosa
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:97 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: F1373
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás Villajoyosa


Egyedülálló penthouse 97 m ² -es és 94 m ² -es, használható, célja, hogy élvezze a fény, a spaciness, és lélegzetelállító kilátás? ? ? A délkeleti orientáció garantálja a természetes fény egész nap? ? ? ? Lenyűgöző saját szolárium terasz 100 m ² -es panorámás kilátás nyílik a tengerre és a hegyekre? ? ? ? ? ? ? ? ? ? Az ingatlan jellemzői: Két dupla hálószoba felszerelt szekrényekkel? 2 Teljes fürdőszoba (egy fürdőszobás)? ? ? ? Teljesen felszerelt független konyha? ? ? Tágas és fényes nappali étkező, erkéllyel? ? ? ? ? Földalatti parkolóhely is van? A tárolóhelyiséggel együtt az ingatlan kiváló állapotban van? Csendes urbanizáció:? ? Közös medence? Fenntartott zöld területek? Játszani? Verhetetlen hely:? ? ? Csak 550 m La Cala strandtól? Éttermekben? Szupermarketek? Banks? Gyógyszertárak? Megállunk és? Városi buszok a közelben? Ideális, mint egy állandó lakhely, vagy egy befektetés a Costa Blanca? * * * * * * * * * * * Közösségi: 420 €/ negyedév? - 770 €/ Év? - a szemeszterben? Don & apos; t miss) ez az egyedülálló lehetőség, hogy éljünk, közel a tengerhez

Tetszett ez az eladó spanyolországi átlagos állapotú 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 429 000 EUR és mivel az alapterülete 97 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 4 423 EUR/m2.

Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal