Eladó újszerű állapotú lakás - Spanyolország, Estepona
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:6 hónapnál régebbi hirdetés
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Estepona
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:135 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Kertkapcsolatos:Igen
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:Van
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozott
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás Estepona
Felújított apartmanok 3 hálószoba, nappali, konyha, két terasz, minden kényelmi Las Salinas. Az apartmanok 200 méterre a strandtól, 8 km-re Estepona, 18 km-re Marbella és 34 km-re Ronda. a szálloda 2 közös szabadtéri medencét, 1 fedett medencét, szaunát, edzőtermet és ingyenes WiFi-t kínál. a hálószoba saját fürdőszobával, Kingsize ággyal, nagy TV-vel, nagy gardróbbal és saját bejárattal rendelkezik a teraszra. a második hálószobában két külön ágy, éjjeliszekrény, szekrény, nagy tv és egy kis terasz. a harmadik hálószobában két különálló ágy, éjjeliszekrény, szekrény, nagy tv és egy kis terasz. a második fürdőszoba zuhanyzóval és WC-vel külön bejárattal rendelkezik a közös folyosóról. a konyha felszerelt, beépített mosogatógép, hűtőszekrény, tűzhely, sütő, mikrohullámú sütő, extraktor motorháztető, vízforraló, kenyérpirító és kávéfőző. a nappaliban van egy nagy síkképernyős tv, egy nagy étkező asztal 6 fő számára, egy nagy sarki kanapé és hozzáférést egy nagy napozóterasz. a mosodában mosógép, szárító, vasaló és vasaló is található. Az apartman külön parkolóhellyel rendelkezik a mélygarázs parkolójában és egy raktárhelyiségben. Apartman kerül értékesítésre teljesen berendezett.
Tetszett ez az eladó spanyolországi újszerű állapotú 3 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 730 000 EUR és mivel az alapterülete 135 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 5 407 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

