megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó
olcsóbb lett 350 000 EUR

Ingatlan adatai

  • Feladva:87 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Fuengirola
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:79 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: SPCRM4802
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás Fuengirola


Eladó lakás Fuengirola, Két parking paces, mindössze egy rövid sétára a strandtól, mindössze 100 méterre a tengertől,

A La T Beachhez és a kikötőhöz való közelsége miatt egy nagyon délutáni területen található, ez az ingatlan kiváló helyet kínál, a városközponttal mindössze öt perc sétára és kiváló tömegközlekedési lehetőségekkel a közelben.

Az otthon egy nagyon csendes utcában, ideális azok számára, akik keresik, hogy élvezze a közel a tenger feláldozása nélkül béke és csend.

Az egyik legfontosabb hozzáadott értéke, különösen ezen a területen, hogy magában foglal két parkolóhelyet - egy olyan tulajdonságot, amely nagyon kemény, hogy megtalálja a magas kereslet Fuengirola.

Egy tökéletes lehetőség, egy tökéletes lehetőség, egy elsődleges lakóhely, egy második otthon, egy befektetés, köszönet a kiváló helyért, és egy szálláshely.

Tetszett ez az eladó spanyolországi átlagos állapotú 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 350 000 EUR és mivel az alapterülete 79 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 4 430 EUR/m2.

Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal