Eladó jó állapotú lakás - Spanyolország, Nueva Andalucía (76773348)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Nueva Andalucía
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:102 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Kertkapcsolatos:Igen
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:Van
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Garázsban
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:Bútorozott
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás Nueva Andalucía


Marbella, Nueva Andalucía Déli homlokzat - Top- Floor Apartment
Lorcrimar V
Elsődleges elhelyezkedés gyalogosan a strandtól és Puerto Banústól

Ez makulátlan felső emeleti apartman kínál két tágas hálószoba és két fürdőszoba, bemutatott szép állapotban, és készen áll a költözésre. a lakókomplexumban található ingatlan ötvözi a magánéletet, a természetes fényt és a nagyon kívánatos címet.

A látványosság a tágas, L-alakú teraszon található, amely az egész napos napsütést és a nyílt kilátást (beleértve a tenger megpillantását is) élvezi az uszodára és a manikűrözött mediterrán kertekre. a szabadtéri tér ideális szórakoztató, pihentető, vagy egyszerűen élvezi a mediterrán éghajlat. a terasz egy része üvegfüggöny, ideális télen tartani az apartman meleg és biztosítja a használatát a terasz minden évben.
További jellemzői az apartman tartalmazza, teljesen felszerelt konyha, mosókonyha, meleg és hideg légkondicionáló, elektromos vakok minden szobában.

Az ingatlan ideális helyen található, 18 perc sétára a strandtól, Puerto Banus, szemben egy minimarket és 3 perc sétára a Real Club de Padel. a nagy választék a golfpályák egy 5 perces meghajtó (The Golf Valley)

A támogatott közösség jellemzői:
Két úszómedence
Terepjáró kertek
Biztonságos, jól karbantartott környezet

Az ár egy privát parkolóhelyet tartalmaz. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Spanyolországi jó állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 589000 EUR és mivel az alapterülete 102 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 5775 EUR/m2.

Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal