megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó
675 000 EUR

Ingatlan adatai

  • Feladva:4 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Nueva Andalucía
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:116 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Kertkapcsolatos:Igen
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:Van
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:Bútorozatlan
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: WB2861
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás Nueva Andalucía


Albatross IV egy vadonatúj 3 hálószobás lakás eladó Edificio Albatros La Campana, Nueva Andalucía. Épült 2025-ben, ez a bútorozatlan apartman kínál 3 hálószoba és 2 fürdőszoba világos, nyitott területtel. A saját délnyugati fekvésű teraszon hegyvidéki és részleges kilátás nyílik a tengerre. Ez egy kiváló választás egy állandó otthon, nyaralási ingatlan, vagy Marbella befektetés. Felhívjuk figyelmét, hogy a bútorokat ábrázoló fényképeket gyakorlatilag úgy rendezték, hogy illusztrálják az ingatlan potenciálját, és az apartmant bútorozatlanul értékesítik. Az apartman praktikus elrendezése egy tágas nappali és étkező, hogy megnyílik a fedett terasz. A független konyha készen áll a választott készülékek, és van egy külön közműterem. A fő hálószoba egy fürdőszobával, míg a két vendég hálószoba egy modern fürdőszoba. A lakosok élvezik a tetőtéri úszómedencét, a tetőteraszokat, a teljesen felszerelt tornatermet és a concierge szolgáltatást. Jelenleg egy új sportközpontot építenek az épület előtti telekre. Ezt a fejlesztést úgy tervezték, hogy ne akadályozza az apartman jelenlegi hegyi és részleges tengeri kilátást. Set in the popular area of La Campana, ez a lakás csak percek Marbella és közel Puerto Banús, golfpályák, üzletek, éttermek, iskolák, és a mindennapi kényelem. Ez a modern apartman, a vàllalkozások, a vàzhely, a vàzelem, a kàzes kàzes kàzes kàzes kàzes kàzes kàzes kàzes kàzes kàzes kàzes kànálatok, kàzes vàzeldekek, a vàzleti vàzelmek, a vàzszerzŠk, egy új vàzelem vàzleti vàzelem, a Costa vàzügyi kõzelem.

Tetszett ez az eladó spanyolországi újszerű állapotú 3 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 675 000 EUR és mivel az alapterülete 116 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 5 819 EUR/m2.

Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal