Eladó új építésű lakás - Spanyolország, Benalmadena
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Benalmadena
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:71 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Új építésű
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Kertkapcsolatos:Igen
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:Van
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozott
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás Benalmadena
Új fejlesztés: árak 339, 995 €-től 359, 995 €-ig. [Ágyak: 2 - 3] [Fürdőszobák: 2 - 2] [Épületek mérete: 71, 00 m2 - 87, 00 m2]
Bemutatjuk az épületet, amely 30 kiváló minőségű 2 és 3 hálószobás házakból, parkolóhelyekből és raktárhelyiségekből áll.
Zárt urbanizáció medencével és szoláriummal a tetőn.
5-Storey magas épület, ahol választhat 2-3 hálószobás házak, a földszinten a kert és a penthouse nagy teraszok és a privát szolárium.
Vadonatúj otthon a Costa Del Sol, Arroyo de la Miel, Benalmádena, egy városi és csendes terület minden szolgáltatást. Egy lépéssel odébb lesznek iskolák, intézmények, gyógyszertárak, szupermarketek. . . 900 M-re a Cercanías pályaudvartól, és könnyen megközelíthető a Földközi-tenger országútja, mindössze 10 percre a repülőtértől.
Ez a fejlesztés kiemelkedik a gyönyörű közösségi medence kilátással a tengerre és a hegyekre a szoláriumban, ahol is találunk zuhanyzók és öltözők. Tekintve a helyét, élvezheti a nap egész nap és egész évben.
A fejlesztő elkötelezett a közösség életstílusa és szomszédai kényelme mellett, olyan tereket teremtve, amelyek kiemelkednek kizárólagosságukból, és a köztük lévő személyes kapcsolatokat részesítik előnyben, hogy a közös területek vezető szerepet vállaljanak azáltal, hogy egy lépéssel tovább lépnek. Olyan terekkel, amelyek maximális kényelmet és szórakozást biztosítanak a tulajdonosok és szeretteik számára.
Típusok:
- Földszint kert 2 hálószoba és 2 fürdőszoba és 3 hálószoba 2 fürdőszoba
- 1. , 2. , 3. És 4. emeleti házak 2 hálószoba és 2 fürdőszoba és 3 hálószoba 2 fürdőszoba
- a 4. emeleten, 3 hálószobával és 2 fürdőszobával, nagy terasszal, kilátással a tengerre.
- Panziók az 5. emeleten 3 hálószoba és 2 fürdőszoba saját szolárium a 6. emeleten kilátással a tengerre.
Minden ház külső, tágas és világos, valamint nagy teraszok.
A jármű lesz védett, köszönhetően a pince garázs, ahonnan könnyen. . . Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Spanyolországi új építésű 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 339995 EUR és mivel az alapterülete 71 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 4789 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

