Eladó újszerű állapotú lakás - Spanyolország, Benahavís (78329443)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Benahavís
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:194 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:Van
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás Benahavís


Luxus 3- Hálószoba Duplex penthouse Benahavis - €895. 000

Ez a lenyűgöző 3 hálószobás duplex penthouse fészer egy tekintélyes közösség Benahavis. Ez a nyugati fekvésű ingatlan kiváló lehetőséget kínál arra, hogy elegáns otthonát a Costa del Sol egyik legdélibb helyén tartsa.

A penthouse célja, hogy maximalizálja a tér és a fény, tágas szobák, amelyek zökkenőmentesen áramlik a privát teraszok, tökéletes áztató fel a délutáni nap, és élvezze a lélegzetelállító naplemente. a felső emeleten található hálószobai lakosztály biztosítja a végső pihenést, kiegészítve egy saját fürdőszobával és saját terasszal.

A nyitott-terv élő és étkező világos és levegős, ami egy nagy terasz, amely a buja zöld a golfpálya. a konyha modern és teljesen felszerelt, így ideális mind szórakoztató és mindennapi élet.

További jellemzők:

Két mélygarázs
Tároló
Magas minőségű befejezések az egész
Hozzáférés közösségi medencékhez, tornateremhez és buja parkosított kertekhez
Néhány percre a Benahavis falu, Marbella és Puerto Banús, ez a penthouse ötvözi a nyugalom és a kényelem. Megvásárolta eladni csak €995, 000, ez egy fantasztikus lehetőség befektetők vagy családok keres egy luxus golf front otthon.

Don & apos; t kihagyja - ütemezze a megtekintés ma! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Spanyolországi újszerű állapotú 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 895000 EUR és mivel az alapterülete 194 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 4613 EUR/m2.

Az spanyolországi ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal