Eladó felújított lakás - Spanyolország, Benahavís
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:79 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Benahavís
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:104 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Felújított
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Kertkapcsolatos:Igen
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:Van
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozott
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás Benahavís
Délre néző, mozgó - kész apartman panorámás kilátással a tengerre.
Ez a stílusosan felújított apartman 3 hálószoba és 2 fürdőszoba, lélegzetelállító kilátás nyílik a hegyekre és a Földközi-tengerre. Nyílt tervének köszönhetően a tv, az étkező és a teljesen felszerelt konyhai áramlás zökkenőmentesen együtt.
Ez a tökéletes hely, hogy teljesen lazítson egy gyönyörű természetes környezetben. Gyalogos távolságra a Monte Halcones, amely egy válogatott bájos éttermek reggeli és ebéd, valamint egy szupermarket. a strand hangulatos tengerparti bárjaival mindössze 10 perces autóútra, míg San Pedro de Alcántara festői faluja mindössze 5 percre található.
A golf rajongók, ez egy igazi paradicsom; az apartman található közel néhány leghíresebb golfpálya Marbella és Benahavís. a megközelíthetőség kiváló, a Málaga repülőtér körülbelül 40 perces autóútra van.
További szolgáltatások: légkondicionáló (meleg / hideg), padlófűtés a fürdőszobában, dupla üvegezés, redőnyök, riasztórendszer, otthoni automatizálás, csempe padló, grillezés.
Közös létesítmények: közös medencék gyönyörű parkosított kertekkel és teniszpályával körülvéve.
Teljesen berendezett!
Ideális hely a luxus, a nyugalom és a mediterrán életmód élvezetére.
Megér egy látogatást. Don & apos ne habozzon, lépjen kapcsolatba velünk ma, hogy gondoskodjon a megtekintés!
Tetszett ez az eladó spanyolországi felújított 3 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 595 000 EUR és mivel az alapterülete 104 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 5 721 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

