megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó
370 000 EUR

Ingatlan adatai

  • Feladva:2 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:La Mairena
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:95 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Kertkapcsolatos:Igen
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:Van
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Garázsban
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:Bútorozott
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás La Mairena


Nestled a hegyek La Mairena, Elviria és Oján között, ez a két hálószobás, két fürdőszoba apartman kínál, amit csak néhány ingatlan a Costa del Sol ígérhet: abszolút nyugalom, egy kivételes természetes környezetben, és a kilátás a hegyekre, hogy változik az órák és évszakok.

? Az ingatlan

2 tágas hálószoba, 2 fürdőszoba Panoramic kilátás az andalúziai hegyekre Well- karbantartott El Vicario lakókomplexum, La Mairamea mikroéghajlat - hűvös nyáron, fényes egész évben, csendes környezetben, körülvéve fenyőfák és érintetlen természetben

- Igen. Egy életstílus, mint senki más.

La Mairena nem egy átlagos hely. Ez & apos; egy nemzetközi lakossági enkláve, keresett vásárlók keres nyugalmat anélkül, hogy feláldozza kényelmet.

Csak 15-20 percre Marbellától, akkor & apos; újra könnyen elérhető minden: strandok, az éttermek, a bevásárlóközpontok, a és a golf tanfolyamok - és mégis, akkor & apos; újra élni a világ a saját. Nem, nem, nem, nem. Csak a hegyekben, a fákban, a csendben.

Tetszett ez az eladó spanyolországi újszerű állapotú 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 370 000 EUR és mivel az alapterülete 95 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 3 895 EUR/m2.

Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal