Eladó jó állapotú lakás - Spanyolország, Benahavís
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:70 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Benahavís
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:98 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:Van
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozatlan
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás Benahavís
A Benahavís délutáni területén egy biztonságos, zárt közösségben található elegáns, kétszobás apartman lenyűgöző panorámás kilátással van a vidékre és a környező hegyekre, mindössze 10 perces autóútra a parttól. A szálláshely világos és tágas elrendezést kínál, 25 m ² -es nagyvonalú saját terasszal - tökéletes pihenésre vagy szórakozásra a természeti környezetben. Odabent van két jól arányos kétágyas hálószoba és két modern fürdőszoba, így ideális, mint egy állandó lakóhely vagy egy nyaralás. A rezidensek a helyszínen található létesítmények kivételes választékából részesülnek, beleértve a szabadtéri és fűtött fedett úszómedencéket, a teljes fürdőterületet, a tornatermet, a teniszt, a padelt és a squash pályákat, valamint a könyvtárat és a játéktermet - valódi resort- stílusú élményt teremtve. További szolgáltatások közé tartozik a légkondicionáló (meleg és hideg), felszerelt szekrények, dupla üvegezés, lift hozzáférés, teljesen felszerelt konyha és 24 órás recepció. Az ingatlant a földalatti parkolás és a parkolás is tartalmazza. A fantasztikus lehetőség arra, hogy élvezze a békés vidéki életet, ahol könnyen megközelíthető a megvibráló Costa Del Di Di Si életmód.
Tetszett ez az eladó spanyolországi jó állapotú 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 330 000 EUR és mivel az alapterülete 98 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 3 367 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

