Eladó jó állapotú lakás - Spanyolország, Puerto Banús
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:5 hónapja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Puerto Banús
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:114 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Kertkapcsolatos:Igen
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:Van
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás Puerto Banús
Egy lenyűgöző két hálószobás, két fürdőszobás apartman található az egyik Puerto Banús & apos; a legtöbb délutáni tengerparti komplexumok, Club Playas del Duque. Az ingatlan világos és nagyvonalúan arányos, tágas lakóhelyeket és kényelmes hálószobákat kínál, melyek mindegyike zökkenőmentesen áramlik a saját teraszra, kellemes kilátással a parkosított kertekre.
Az elrendezés is kiváló lehetőséget kínál: ha szükséges, egy harmadik hálószoba és fürdőszoba lehet létrehozni átalakításával a konyha és a mosoda területén, miközben megnyitja a konyhát a nappali, hogy hozzon létre egy modern nyílt terv design.
A lakók kivételes kényelmet élveznek, beleértve a 24 órás portásokat és biztonsági szolgáltatásokat, három úszómedencét, és két privát éttermet, amelyeket a gyönyörűen karbantartott kertekben helyeztek el, kizárólag a lakosok számára. A komplexum közvetlen bejárattal büszkélkedhet több mint 40 000 m ² -es parkosított kertekben, melyek egyenesen a strandra és a sétányra vezetnek. Széles körben tekintették az egyik legjobb, ha nem a legjobb, magán tengerparti komplexumok Puerto Banus.
Mindennapos kényelem páratlan, tornaterem, gyógyszertár, kávézók, éttermek, és egy szupermarket minden található ugyanabban a blokkban.
Az ingatlan tartalmaz egy saját garázs helyet, és a bútorok forgatható.
Kiemelkedő lehetőség arra, hogy megvehesse az egyik legkívánatosabb helyszíneken található apartmant a Marbella & apos; s a legkívánatosabb helyszíneken, ideális, mint a teljes idejű lakóhely, a luxemburgi nyaralás, vagy egy magas színvonalú befektetés a kiváló bérleti lehetőséggel.
Tetszett ez az eladó spanyolországi jó állapotú 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 850 000 EUR és mivel az alapterülete 114 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 7 456 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

