Eladó jó állapotú lakás - Spanyolország, Las Lagunas
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:73 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Las Lagunas
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:86 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Kertkapcsolatos:Igen
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:Van
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozatlan
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: SPCRM4806
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás Las Lagunas
Bemutatjuk ezt a vonzó duplex penthouse található Las Lagunas, egy kényelmes és jól kapcsolódó terület közel minden kényelmi.
A birtok 92 m ² -es építésű területet kínál, amely két emeleten helyezkedik el, és nyugati fekvésű tájolással rendelkezik, amely rengeteg természetes fényt és kellemes délutáni napot biztosít.
A bejárat szintjén található egy világos nappali, közvetlen hozzáféréssel egy szép terasz, tökéletes kültéri élet, valamint egy független konyha és egy teljesen felújított vendég WC.
Az alsó emeleten 2 hálószoba, a fő hálószoba, amely egy második privát terasz, ideális, mint egy pihentető hely. Ez a szint magában foglalja a teljesen felújított fürdőszoba.
Az ingatlan része egy jól karbantartott közösség parkosított kertek és egy közösségi úszómedence, így a legjobb mind a tartózkodás, mind a befektetés. Egy földalatti parkolót is tartalmaz.
Egy nagy kültéri terekkel rendelkező otthonban, készen áll a költözésre.
Tetszett ez az eladó spanyolországi jó állapotú 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 299 000 EUR és mivel az alapterülete 86 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 3 477 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

