Eladó újszerű állapotú nyaraló - Spanyolország, Alhaurín el Grande
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:46 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Alhaurín el Grande
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Üdülő
- Alapterület:354 m2
- Telekterület:801 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Téliesített:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozatlan
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó nyaraló Alhaurín el Grande
Modern Villa Private Pool a South- After La Paca Area - Alhaurín el Grande. Üdvözöljük ebben a gyönyörű modern villa található a rendkívül kívánatos lakónegyedében La Paca Alhaurín el Grande. Helyet, kényelmet és kiváló helyet kínál, ez az ingatlan tökéletes állandó lakóhely, nyaraló vagy befektetési lehetőség a Costa del Sol. A villa 3 tágas hálószoba és 2 modern fürdőszoba, kényelmes élet családok, nyugdíjasok, vagy azok, akik egy második otthont keresnek Spanyolországban. A világos és levegős élettereket egy hangulatos erdőégő kályha egészíti ki, amely meleg és csábító légkört teremt egész évben. A belső tér zökkenőmentesen áramlik be a kültéri nappaliba, ahol privát úszómedencét, napfényes teraszokat és szabadtéri konyhát élvezhet. A medence területét figyelmesen tervezték szórakozásra és pihenésre, kültéri zuhanyzóval és külön WC-vel, így Ön és a vendégek teljes kényelemben élvezhetik a szabadtéri életmódot. Ennek az objektumnak az egyik kiemelkedő jellemzője a nagy garázs és pince terület, amely kivételes lehetőséget kínál további hálószobákra, vendéglakásra, otthoni irodára, tornateremre, játékteremre vagy extra tárolóhelyre. További kényelem és biztonság érdekében az ingatlan egy elektromos bejárati kapuból és egy automatikus garázsajtóból származik. Ezen kívül, a villa fel van szerelve egy átfogó napelempanel rendszer akkumulátor tároló, amely lehetővé teszi a jelenlegi tulajdonosok számára, hogy élvezze gyakorlatilag nulla elektromos számlák, miközben hasznot fenntartható és energiahatékony élet. Ingatlanok Primer elhelyezkedése a dél- után La Paca terület Modern villa kortárs befejező 3 tágas hálószoba 2 modern fürdőszoba Hangulatos faégő tűzhely a nappaliban Privát úszómedence Kültéri konyha br Szabadtéri zuhanyzó és külön wc.
Megfogott ez az eladó spanyolországi újszerű állapotú 3 szobás nyaraló? Kérdezz rá a részletekre, és tudj meg mindent erről az eladó nyaralóról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi nyaraló oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó nyaralónak az ára 679 000 EUR és mivel az alapterülete 354 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 918 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

