Eladó újszerű állapotú nyaraló - Spanyolország, Manilva
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:41 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Manilva
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Üdülő
- Alapterület:300 m2
- Telekterület:476 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:6
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Téliesített:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: RMN060V6
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó nyaraló Manilva
Super Tacious Detacated Villa Manilva
6 hálószobás szoba 124; 500 m ² -es telkek 124; magas bérleti lehetőség
Fedezze fel ezt a kivételes különálló villát Manilva szívében, bőkezű lakóhelyeket, magánéletet és kiemelkedő beruházási lehetőségeket kínálva. Beállítva egy 500 m ² -es telek, ez a lenyűgöző ingatlan áll 6 tágas hálószoba, így ideális nagy családok, nyaralás bérleti, vagy luxus getaways.
Sokoldalú elrendezésével, szabadtéri szórakoztató területeivel és prime Costa del Sol helyszín, ez a villa kiváló lehetőséget kínál mind az állandó élet és a magas hozam bérleti jövedelem.
Főbb jellemzők:
6 tágas hálószoba
500 m ² magánterület
Fényes és levegős belső terek
Ideális üdülési célú bérlemények vagy nagycsaládok
Kiváló befektetés lehetősége
A strandokhoz, a golfpályákhoz, a helyi felszerelésekhez közel található
A ritkaság lehetŠsége, hogy megegyezzen egy tágas villában, az egyik a megtermékenyíthetŠszállodákban.
Megfogott ez az eladó spanyolországi újszerű állapotú 6 szobás nyaraló? Kérdezz rá a részletekre, és tudj meg mindent erről az eladó nyaralóról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi nyaraló oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó nyaralónak az ára 550 000 EUR és mivel az alapterülete 300 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 833 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

