Eladó átlagos állapotú nyaraló - Spanyolország, La Zenia
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:6 hónapnál régebbi hirdetés
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:La Zenia
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Üdülő
- Alapterület:73 m2
- Telekterület:nincs megadva
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Téliesített:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozott
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: COR2955/2344
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó nyaraló La Zenia
La Zenia, Oasis Beach II Residential. Földszinti bungaló Délkelet tájolással, 70 m2 lakóhellyel és 13, 50 m2 üvegezett terasszal. Az ingatlan 2 hálószobával, egyikükkel, 2 fürdőszobával és egy nyitott konyhával rendelkezik, melyek a nappalihoz kapcsolódnak. Teljesen berendezett és felszerelt, akváriumos légkondicionálóval.
Az ingatlan magában foglalja a saját földalatti parkolóhelyet is. A bentlakásos komplexum, a táj, a gyönyörű úszómedence, a gyerekek és apos, valamint a játszótér, a bentlakásos és a bentlakásos területek. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Megfogott ez az eladó spanyolországi átlagos állapotú 2 szobás nyaraló? Kérdezz rá a részletekre, és tudj meg mindent erről az eladó nyaralóról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi nyaraló oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó nyaralónak az ára 270 000 EUR és mivel az alapterülete 73 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 3 699 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

