Eladó átlagos állapotú nyaraló - Spanyolország, Orihuela Costa
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Orihuela Costa
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Üdülő
- Alapterület:90 m2
- Telekterület:nincs megadva
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Téliesített:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: A10938
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó nyaraló Orihuela Costa
Fedezze fel ezt a bájos földszint bungaló található a kiváltságos területén La Zenia, Orihuela Costa. a beépített terület 90 m ² -es és déli fekvésű orientáció, ez az ingatlan két tágas kétágyas hálószoba és két teljes fürdőszoba. a kifogástalan állapot lehetővé teszi az azonnali szállás nélkül felújítás. a Földközi-tengertől mindössze 1500 méterre található, évről évre rendkívüli időjárást élvezhet. Az otthon található egy közösség, amely kínál egy közös medence és a gyermekek & apos; s területek ideális családok. Továbbá, elhelyezkedése tökéletes, mert a közelsége nyilvános buszok, amelyek megkönnyítik a hozzáférést a többi az önkormányzat, valamint a legfontosabb bevásárlóközpontok, ahol megtalálhatja az összes szükséges kényelmet: üzletek, iskolák, sőt kórházak felszerelt hatékony orvosi szolgáltatások. Don & apos; nem hagyja ki az egyedülálló lehetőséget ez a bungaló képviseli; ideális, mint mind egy állandó lakóhely vagy nyaralási beruházás. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Spanyolországi átlagos állapotú 2 szobás nyaraló? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó nyaralóról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi nyaraló oldal hirdetései között. Ennek az eladó nyaralónak az ára 273000 EUR és mivel az alapterülete 90 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 3033 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

