Eladó átlagos állapotú nyaraló - Spanyolország, Dehesa de Campoamor
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Dehesa de Campoamor
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Üdülő
- Alapterület:222 m2
- Telekterület:nincs megadva
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:4
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Téliesített:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: F2069-1
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó nyaraló Dehesa de Campoamor
Fedezze fel ezt a luxus különálló villa Dehesa de Campoamor, kínál 4 tágas hálószoba és 3 elegáns fürdőszoba. Tervezett végső kényelem és modern élet szem előtt, ez a lenyűgöző otthon funkciók elektromos vakok, expanzív ablakok, és egy nyitott-terv konyha, hogy jön teljesen berendezett. Minden szoba fel van szerelve légkondicionálóval, hogy biztosítsa az év körüli kényelmet. További kiemelések közé tartozik a saját úszómedence, két nagy teraszok tökéletes pihenés vagy szórakoztató, ensuite fürdőszoba, és biztonságos parkoló két jármű.
Egy nyugodt és biztonságos lakónegyedben, ez a villa büszkélkedhet egy kiváló helyen néhány percre Cabo Roig és a híres Zenia Boulevard bevásárlóközpont. a különböző bárok és éttermek könnyen elérhető, végtelen étkezési lehetőségeket. a Consum szupermarket és gyógyszertár kényelmesen található a rezidencia & apos; s bejárat. a legjobb, hogy az érintetlen strand mindössze 300 méterre van, tökéletes tengerparti meneküléssel.
A kifogástalan design, privát medence, és délutáni elhelyezkedés, ez a villa a megtestesült luxus élet. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Spanyolországi átlagos állapotú 4 szobás nyaraló? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó nyaralóról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi nyaraló oldal hirdetései között. Ennek az eladó nyaralónak az ára 990000 EUR és mivel az alapterülete 222 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 4459 EUR/m2.
Az spanyolországi ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

