Eladó átlagos állapotú nyaraló - Spanyolország, La Zagaleta
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:48 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:La Zagaleta
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Üdülő
- Alapterület:1517 m2
- Telekterület:3972 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:5
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Téliesített:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: V-23241-D
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó nyaraló La Zagaleta
Isten hozta önöket a luxus megtestesítőjében, mely La Zagaleta-ban él, Európa egyik legexkluzívabb közösségében. Örömmel mutatunk be önöknek egy kivételes tulajdonságot, amely biztosan megragadja szívüket és lelküket.
Ez a lenyűgöző villa páratlan opulenciával és kifinomultsággal büszkélkedhet, kifogástalan építészeti kialakításával és csúcsvégével.
Végig. Az ingatlan tágas élettereket kínál, amelyek zökkenőmentesen áramlanak a szabadban, lélegzetelállító kilátás nyílik a
környező hegyek és a Földközi-tenger.
A villa 5 alapterületű lakosztályt, köztük egy tágas, 6 hálószobás apartmant kínál.
A hálószoba egy igazi oázis a pihenés, nagy ablakok, amelyek lenyűgöző kilátás nyílik a hegyekre és a tengerre.
A luxus hálószobákon kívül a villa beltéri medencével, gyógyfürdővel, borospincével és edzőteremmel is büszkélkedhet. Akár & apos; újra keres, hogy pihenjen és lazítson, élvezze egy pohár kedvenc bor, vagy maradjon fitt és egészséges, ez a villa minden, amire szüksége van.
A villa és a táguló lakóterek tökéletes fogadására nagy összejövetelek vagy intim vacsora partik, míg a teljesen felszerelt ínyenc
a konyha egy séf és az álom valóra válik.
Kívül található egy gyönyörűen parkosított kert egy nagy medence, egy medence ház, és egy bbq- szabadtéri konyha és étkező. Van is egy tágas terasz tökéletes al fresco étkezési és szórakoztató.
La Zagaleta-ban található, Európa egyik legtekintélyesebb lakóközössége, ezt a villát az andalúziai hegyek természeti szépsége veszi körül, páratlan békét, magánéletet és biztonságot kínálva. La Zagaleta is büszkélkedhet saját golfpálya, lovas központ, helipad, és klubház kivételes kényelmet és szolgáltatásokat.
Don & apos; nem hagyja ki a lehetőséget, hogy megtapasztalja a luxus életmód, hogy ez a villa kínál. Lépjen kapcsolatba velünk ma, hogy egy privát megtekintést, és elkezd élni, mint a királyi!
Megfogott ez az eladó spanyolországi átlagos állapotú 5 szobás nyaraló? Kérdezz rá a részletekre, és tudj meg mindent erről az eladó nyaralóról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi nyaraló oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó nyaralónak az ára 17 900 000 EUR és mivel az alapterülete 1 517 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 11 800 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

