Eladó átlagos állapotú nyaraló - Spanyolország, La Marina (59237833)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 6 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 3 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:La Marina
  • Kategória:Nyaraló
  • Alkategória:Üdülő
  • Alapterület:111 m2
  • Telekterület:522 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:Nincs
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Téliesített:nincs megadva
  • Bútorozottság:Bútorozatlan
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: CSP02795
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó nyaraló La Marina


Kivéve az ingatlant.
Örömünkre szolgál, hogy a piacon, ez a vonzó különálló villa saját úszómedencével, található La Marina Urbanisation, amely számos frissítést a jelenlegi tulajdonos.
Az ingatlan egy telek 522m2 és a nappali 111m2. Belépve az ingatlanba, vagy a felhajtón keresztül, amely egy fedett autóparkkal vagy a gyalogos bejárattal rendelkezik, a villa teljesen megnyílik, a medencére néző kilátással, közvetlenül a telken belül. Az úszómedence területe teljesen párnázott, rengeteg hely van, ahol ülhetünk és élvezhetjük a napot, vagy akár le is fekhetünk és foghatunk néhány sugarat. Van egy zuhanyzó, bbq, ülőhely, és elkerítette a jelenlegi tulajdonos, mint védelmet a gyermekek és a háziállatok, hogy bejussanak a területre. a medence mellől, az ingatlan oldala felé egy másik ülőhely vezet a teraszra. a terasz védelmet nyújt az időjárás ellen, lehetővé téve, hogy képes legyen ülni, amikor meleg, de a hűvösebb hónapokban is. Az ingatlan hátuljára és a másik oldalra növény- és faipari választékkal rendelkezik, és főleg kavicsra fektetett.
Belépve a villába, az első teraszon keresztül, egy folyosóval köszöntjük. Egyenesen a nappaliba, ami légkondicionáló, mennyezeti ventilátor és sörétes égő. a nappaliból, van hozzáférés az oldalsó terasz. a konyha egy jó használható hely, kihasználva a kiszolgáló nyílás és teljesen működőképes. és nbsp; a folyosón keresztül, van egy családi fürdőszoba, egy új zuhanyzó, két hálószoba és a hálószoba, egy ensuite fürdőszoba, ismét, amely felújított egy séta-zuhany. Minden szobában gázradiátorok vannak, amelyeket a jelenlegi tulajdonosok szereltek fel. a villa szépen folyik, lehetővé téve a hozzáférést a kertbe két különböző területről.
Szobaméret:
Nappali - 7 x 4. 3M
Konyha - 3. 2 X 2. 05M
Hálószoba 1 - 2, 6 x 3. 52M
Hálószoba 2 - 5 x 2. 8M ensuite
Hálószoba 3 - 3. 25 X 2. 65M
Fürdőszoba 1 - 2. 6 X 3. 25M
Fürdőszoba. . . Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Spanyolországi átlagos állapotú 3 szobás nyaraló? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó nyaralóról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi nyaraló oldal hirdetései között. Ennek az eladó nyaralónak az ára 360000 EUR és mivel az alapterülete 111 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 3243 EUR/m2.

Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal