Eladó átlagos állapotú nyaraló - Spanyolország, Las Colinas Golf
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:57 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Las Colinas Golf
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Üdülő
- Alapterület:330 m2
- Telekterület:1340 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:6
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Téliesített:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozott
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: ATV-4555
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó nyaraló Las Colinas Golf
Ez az exkluzív villa a rangos Las Colinas Golf & Country Club kínál 101,60 m ² -es nappali, kiegészítve egy 35 m ² -es végtelen medence lélegzetelállító kilátás nyílik a természeti táj és a golfpálya. A modern építészet elegáns és kényelmes hangulatot teremt. A villában magánm ozi és fitneszterem található, amely egyedülálló élményt nyújt. A tágas terasz relaxációs lehetőséget kínál Európa néhány legjobb golfpályájáról. Ez az ingatlan tökéletes golf rajongók, és kínál egy békés, természetben körülvett helyen. A magánélet mellett lehetőség van befektetni a szezonális bérleti díjak felajánlásával. Meghívjuk Önt, hogy látogassa meg a személy, vagy ütemezze be a virtuálisturné, és azt kéri, hogy a padlóterv. - Igen.
Megfogott ez az eladó spanyolországi átlagos állapotú 6 szobás nyaraló? Kérdezz rá a részletekre, és tudj meg mindent erről az eladó nyaralóról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi nyaraló oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó nyaralónak az ára 1 990 000 EUR és mivel az alapterülete 330 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 6 030 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

