Eladó új építésű nyaraló - Spanyolország, La Fustera
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:6 hónapnál régebbi hirdetés
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:La Fustera
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Üdülő
- Alapterület:269 m2
- Telekterület:1046 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:4
- Állapot:Új építésű
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Téliesített:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó nyaraló La Fustera
Új fejlesztés: Ár 2,175,000 €-től 2,175,000 €. [Ágyak: 4 - 4] [Fürdő: 3 - 3] [Épített méret: 269,00 m ² - 269,00 m ²] Tengeri kilátás villa Ibizan sármmal La Fustera Ez a lenyűgöző, újonnan épített villa ötvözi a kortárs építészet eleganciáját az Ibizan design melegségével és jellemével. A La Fustera (Benissa Costa) délutáni területén található, panorámás kilátás nyílik a tengerre, és csak pár percre a strandtól, szupermarketektől, éttermektől és egyéb alapvető szolgáltatásoktól. A telek több mint 1000 m ² -es, az ingatlan két szinten, és összesen 4 tágas hálószoba és 3 fürdőszoba. A földszinten van egy nyílt terv elrendezése egy nagy nappali, étkező és teljesen felszerelt konyha sziget és reggeli bár. Floor-to-plafon tolóajtók csatlakoztatni a belső egy nagyvonalú déli fekvésű terasz, így egy tökéletes beltéri-kültéri áramlás. Ez a szint magában foglalja a hálószoba és a fürdőszoba. Kívül, a villa számos relaxációs és étkező hellyel büszkélkedhet, egy pergola- fedett bbbq területtel és egy meghívó medencével, melyet buja tájkép és napozóágyak vesznek körül. A felsŠemeleten, van három további hálószoba (beleértve a fő lakosztály ensuite fürdőszoba és saját terasz), valamint egy második terasz gyönyörű kilátással. Az otthon teljes felszereltséggel rendelkezik az évfordulós kényelem számára, és magában foglalja a padlófűtést, a légkondicionálást, a légkondicionálást és a minőségi javításokat. - További funkciók - További funkciók - Technical) szoba a fűtéshez - rendszer - és külön szoba a medencéhez - felszereltség, mindkettő a föld alatt - maximalizálja a teret és a funkcionalitást.
Megfogott ez az eladó spanyolországi új építésű 4 szobás nyaraló? Kérdezz rá a részletekre, és tudj meg mindent erről az eladó nyaralóról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi nyaraló oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó nyaralónak az ára 2 175 000 EUR és mivel az alapterülete 269 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 8 086 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

