Eladó felújítandó nyaraló - Spanyolország, Benahavís
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Benahavís
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Üdülő
- Alapterület:220 m2
- Telekterület:775 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:5
- Állapot:Felújítandó
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Téliesített:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó nyaraló Benahavís
Fedezze fel ezt a jellegzetes, hagyományos spanyol stílusú villa egy kivételes helyen Benahavís, közvetlenül a folyó mellett. a villa öt tágas hálószoba és három fürdőszoba, így ideális azok számára, akik egy nagylelkű családi otthon vagy egy második lakóhely a napon.
A felújítási munkálatok már megkezdődtek, de még nem fejeződtek be - egyedülálló lehetőség az új tulajdonos számára, hogy teljesen a saját ízlése szerint fejezze be az otthont. Ennek eredményeként ez a villa gyönyörűen ötvözi az eredeti andalúziai vonzerőt a modern kényelem lehetőségével.
Kívül, akkor & apos; talál egy csodálatos saját kert saját medence, ahol pihenhet, és élvezheti a békés környezetben. a nyugodt természetes környezetben, de még mindig közel a kényelem Benahavís, ez egy nagyon kívánatos hely.
Egy ritka lehetőség, hogy saját villa tele karakter, tér, és verhetetlen környezetben - tökéletes azok számára, álmodnak az igazi spanyol életmód. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Spanyolországi felújítandó 5 szobás nyaraló? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó nyaralóról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi nyaraló oldal hirdetései között. Ennek az eladó nyaralónak az ára 880000 EUR és mivel az alapterülete 220 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 4000 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

