Eladó újszerű állapotú nyaraló - Spanyolország, Sotogrande
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Sotogrande
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Üdülő
- Alapterület:2348 m2
- Telekterület:nincs megadva
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:7
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Téliesített:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó nyaraló Sotogrande
Villa eladó Sotogrande,
A Menedék egy remekmű található, a kizárólagos területén a Reserva de Sotogrande.
Egy egyedülálló darab Manuel Ruiz Moriche építész pecsétje alatt, amelyben a természet, a fenntarthatóság, a fény, a természetes anyagok és a saját tervezés jelentik az egyedülálló környezet létrehozásának fő elemeit.
Ahogy a neve is sugallja, ez a nyugalom szentélye, melyet egy álomcsaládi életre terveztek, ahol egyesülnek egy, a csodálatos őshonos tájképbe, és a Földközi-tenger és a Gibraltári-szoros kiváltságos nézeteibe, megőrizve a térség természetes gazdagságát.
A Szentély kapacitása 2, 348 m2 épített terület, összesen 7 hálószoba, 7 fürdőszoba, 25 méter végtelen medence, egy saját garázs 4 járművek, és egy napos kert által tervezett szakemberek számos különböző fajok, hogy hozzon létre egy fenntartható élőhely, minden egy telek 4, 405 m2.
Kézzel készített remekmű, melyet arra terveztek, hogy kihasználja a maximális energiahatékonyságot, topográfiai körülményeinek és napirányának köszönhetően, nagyon alacsony energiafogyasztású villát élvezhetünk.
Az ingatlan található, mindössze 35- 40 percre Marbella és Puerto Banus, 20
Egy perc autóútra Gibraltár repülőtértől és egy óra múlva Malaga repülőtértől. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

