Eladó új építésű nyaraló - Spanyolország, Pilar de la Horadada
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Pilar de la Horadada
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Üdülő
- Alapterület:344 m2
- Telekterület:618 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:5
- Állapot:Új építésű
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Téliesített:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó nyaraló Pilar de la Horadada
Új fejlesztés: árak 2, 950, 000 €-től 2, 950, 000 €. [Ágyak: 5-5] [Fürdő: 4-4] [Épített méret: 344. 00 m2 - 344. 00 m2]
A lakás található 100m a Las Higuericas strand Torre de la Horadada, egy paradicsom minden szempontból, ahol & apos; lehetséges, hogy élvezze a teljes parti vonal.
A luxus villa független hozzáférést biztosít a környező utcákhoz, mivel nincs szomszédos épület.
Alacsony forgalom utcák nagy zöld területek körül a lakóházak, ezek a szempontok ideális a fiatal családtagok.
A villában 618m ² és 344 m ² épült telek található.
A belsŠhelység egy tágas és világos élŠ- étkezŠ, 4 hálószoba beépített-in drobes, 2 teljes fürdŠszoba egy hidromasszázs kád és egy további wc. a konyha, független és felszerelt kiváló minőségű, megfelel minden igényét egy család.
A lakóhely található 100m Las Higuericas strand Torre de la Horadada, egy paradicsom minden szempontból, ahol & apos; lehetséges, hogy élvezze a teljes partvonal, a Földközi-tenger, a helyi sétány, frissítő tengeri fürdők, és továbbá, tengeri sportok, mint a vitorlázás, szörfözés, búvárkodás, és ez & apos; s mindössze 8 km-re Lo Romero Golf, az egyik a 21 golfpálya a Costa Blanca.
Ez & apos; s nagyon közel a különböző érdekességek; 5 percre a Torre de la Horadada vitorlás klub, 10 percre San pedro del Pinatar vitorlás klub, és nagyon közel néhány a legjobb éttermek a terület, ahol képes lesz arra, hogy próbálja ki a legfinomabb ételeket a Földközi-tenger.
Továbbá az AP7-es autópálya, amely összeköti lakóhelyeinket a két legközelebbi nemzetközi repülőtérrel, mint például a & quot; Régió de Murcia nemzetközi repülőtér & quot; (36 percre) és a & quot; El Altet, Alicante & quot;, (75 km-re) mindössze 5 percre van a lakóhelytől.
A legközelebbi falu a fejlesztés Pilar de la Horadada, 1 km-re; ez & apos; egy csendes hely, mindenféle szolgáltatások. . . Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

