megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlan adatai

  • Feladva:6 hónapnál régebbi hirdetés
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Puig
  • Kategória:Nyaraló
  • Alkategória:Üdülő
  • Alapterület:296 m2
  • Telekterület:250 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Új építésű
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:Nincs
  • Parkolási lehetőség:Garázsban
  • Fűtés:nincs megadva
  • Téliesített:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó nyaraló Puig, Eladó új építésű nyaraló - Spanyolország, Puig


Új fejlesztés: Ár 700. 000 €És 850000 €között. [Ágyak: 3 - 3] [Fürdőszobák: 3 - 3] [Épületek mérete: 296. 00 m² - 513. 00 m²]

Ez a fejlesztés egy új projekt 10 modern design villa, egy természetes környezetben, kilátással a tengerre és a hegyekre, mellett a Puig Campana golfpálya, és egy kis távolságra a városok Finestrat és Benidorm.

A projekt két építési szakaszra oszlik, amelyek között két típusú házak, 1 vagy 2 emelet, 3 kétágyas hálószoba, 2 vagy 3 teljes fürdőszoba, nappali integrált konyhával, mosókonyha, nagy terasz és kert, saját medence, szabadtéri parkoló, 1 vagy 2 többcélú pincék és néhány modell zárt mélygarázs.

Ez a fejlesztés található egy kiváltságos környezetben a Costa Blanca, egy emelt területen a hegyek lábánál, körülvéve a természet és más hasonló urbanizációk, kiváló kilátás nyílik a tengerre és a környéke. Nagyon jól kapcsolódik az út a közeli város Finestrat, 10 perc autóval a bevásárlóközpontoktól, az a7 autópálya, a strandok és a közeli városok Benidorm és Villajoyosa, és 30 percre Alicante és nemzetközi repülőtér.

Mindez a legjobb tulajdonságokkal és a legújabb fejlesztésekkel, többek között:
- Üvegkorlát, amely nem töri meg a folytonosság a nézeteket.
- Kiváló minőségű porcelán kőműves padló.
- Páncélajtó.
- Alumínium külső asztalos termikus hídtörés és alacsony szigetelésű dupla üvegezés légkamrával és biztonság a törés kockázatának kitett területeken.
- Sima belső asztalos, fehér lakkozott fából, rozsdamentes acél nyéllel és szerelvényekkel.
- Teljesen felszerelt csúszó szekrények és öltözők.
- Háztartási melegvíz előállítása hőszivattyús rendszeren keresztül, 100 L-es tárolótartályral, a tetőn napelemek segítségével.
- Csúcsminőségű 9. 2Kw elektromos berendezés.
- Légkondícionálás beépített gépekkel.
- Minimalista konyha, teljes. . . Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Megfogott ez az eladó spanyolországi új építésű 3 szobás nyaraló? Kérdezz rá a részletekre, és tudj meg mindent erről az eladó nyaralóról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi nyaraló oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó nyaralónak az ára 700 000 EUR és mivel az alapterülete 296 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 2 365 EUR/m2.

Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal