megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlan adatai

  • Feladva:6 hónapnál régebbi hirdetés
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:La Zenia
  • Kategória:Nyaraló
  • Alkategória:Üdülő
  • Alapterület:90 m2
  • Telekterület:nincs megadva
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:Nincs
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Téliesített:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: SWDF2236
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó nyaraló La Zenia


Fantasztikus lehetőség, hogy vásárolni egy napos, déli néző bungaló szívében La Zenia, csak percekkel a Zenia Boulevard és csak 1500 m a La Zenia Beach. Ez az ingatlan egy tágas, könnyen fenntartható, csempézett első kert, a cél épített pajta és tároló szoba. Belül egy nagy nappali és étkező, a konyha található, hogy a hátsó a ház vezet egy tágas közműhely és tároló szoba hozzáférést biztosít a külső pajta. Van is két nagy hálószoba mellett a családi fürdőszoba található a földszinten. Odafent vezet a fő hálószoba egy ensuite fürdőszoba francia ajtókkal vezet ki a napos szolárium és további tároló szoba jelenleg használt negyedik hálószoba. Az ingatlan egy keresett after komplexum részét képezi, ahol a lakástulajdonosok élvezhetik a messimaculate commissional pool és a commissional commissions. A Zenia Boulevard bevásárlóközpont csak egy kis 10 perces sétára van a Playa Flamenca szombati piacától. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Megfogott ez az eladó spanyolországi átlagos állapotú 3 szobás nyaraló? Kérdezz rá a részletekre, és tudj meg mindent erről az eladó nyaralóról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi nyaraló oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó nyaralónak az ára 319 995 EUR és mivel az alapterülete 90 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 3 556 EUR/m2.

Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal