Eladó újszerű állapotú nyaraló - Spanyolország, San Pedro de Alcántara (94331413)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:San Pedro de Alcántara
  • Kategória:Nyaraló
  • Alkategória:Üdülő
  • Alapterület:224 m2
  • Telekterület:815 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:4
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:Nincs
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Téliesített:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó nyaraló San Pedro de Alcántara


Elegáns felújított Villa saját medencével és nyitott zöld Nézetek

A csendes és zöld urbanizáció Valle del Sol, a San Pedro de Alcántara / Marbella területen, van egy ház, amely harmonikusan ötvözi a magánélet és a nyugalom a kényelem a fejlett infrastruktúra. Nemzetközi iskolák, golfpályák, üzletek és éttermek vannak a közvetlen közelben, és San Pedro és a part csak néhány percre van. a házat 2015-ben újították fel, így modernizálható és korszerű kényelmi normákhoz igazítható, építészeti jellegét megőrizve.

A ház fokozatosan nyilvánul meg. Amikor belépsz, egy kis folyosón találod magad, ami meghatározza a tér logikai zónájának hangját. Jobbra van a hálószoba egy integrált fürdőszoba és öltöző - kényelmes és privát terület a fő szinten a ház.

Következő, belépsz egy világos nyitott-terv konyha étkező, ideális a mindennapi élet és szórakoztató vendégek. Néhány lépés lefelé vezet egy látványos nappali nagyon magas mennyezet és nagy panorámás ablakok, amelyek töltik meg a belső természetes fény. a nappali központi eleme egy tervező kandalló, amely különleges hangulatot teremt a kényelem. a ház fel van szerelve elektromos vakok a kényelem és a magánélet.

A nappaliból, miután leszállt néhány további lépés, akkor eléri a másik szintet, ahol két hálószoba fürdőszobával, valamint a további hely, hogy lehet használni, mint egy tanulmány, iroda vagy átalakított egy külön szoba.

A ház található egy nagy telek, egy saját úszómedencével, és nyitott kilátás nyílik a zöld területre, anélkül, hogy sűrű fejlődés előtt a ház, amely létrehoz egy érzés tér és nyugalom. a házhoz külön bejáratú további szoba tartozik, amely vendégszobaként vagy tanulmányként, vagy ha szükséges, a nappalival kombinálva a fő nappali bővítésére használható. Van egy külön edzőterem 50 m ² -es a telek.

A ház is. . . Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal