Eladó újszerű állapotú nyaraló - Spanyolország, Alhaurín de la Torre
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:21 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Alhaurín de la Torre
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Üdülő
- Alapterület:300 m2
- Telekterület:400 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:6
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Téliesített:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozatlan
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: 3570-V
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó nyaraló Alhaurín de la Torre
Eladó ez a látványos villa az egyik legjobb urbanizáció Alhaurín de la Torre egy 408m2 telek. A földszinten áll egy tágas nappali-étkező kandallóval, egy teljesen berendezett független konyha spájzzal és közüzemi szoba, egy hálószoba beépített szekrények és fürdőszoba. Az első emeleten, van három kétágyas hálószoba épület-in drobes, a fő hálószoba egy személyre szabott öltöző és ensuite fürdőszoba és egy második közös fürdőszoba. A pince, több mint 100m2, kínál egy teljes apartman egy élő-étkező, egy nyitott-terv felszerelt konyha, két hálószoba és egy fürdőszoba. A főépületből vagy függetlenül is elérhető. Kívül egy hatalmas veranda pergolákkal és napellenzőkkel, egy uszoda körül mesterséges gyep, egy barbecue terület, parkoló három autó automatikus kapu és tető, meleg / hideg légkondicionáló minden szobában, egy teljes fotovoltaikus napelem telepítés, keményfa padló, kettős üvegezésű ablakok, dél / nyugati néző. A ház gyönyörű kilátással van kifogástalan állapotban, és készen áll, hogy azonnal. Az iskoláktól, intézetektől, üzletektől és a Malaga- Marbella autópályához való kapcsolódástól, a dél-nyugati expozíciótól. Lehetőség.
A pontos címet biztonsági és adatvédelmi okokból elhagyták. A Junta de Andalucía 2005. Október 11-i 208 / 2005 rendeletével összhangban az ügyfeleket tájékoztatjuk arról, hogy az értékesítéssel kapcsolatos közjegyzői, nyilvántartói és egyéb költségek nem szerepelnek az árban.
Az adatok csak információs célokra szolgáltak, és az adatok szerződéses értéke nem. Az ajánlat a következő:.
Megfogott ez az eladó spanyolországi újszerű állapotú 6 szobás nyaraló? Kérdezz rá a részletekre, és tudj meg mindent erről az eladó nyaralóról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi nyaraló oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó nyaralónak az ára 745 000 EUR és mivel az alapterülete 300 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 2 483 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

