Eladó újszerű állapotú nyaraló - Spanyolország, Elviria
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Elviria
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Üdülő
- Alapterület:167 m2
- Telekterület:775 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Téliesített:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: 890
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó nyaraló Elviria
Mediterrán élet egy szinten: kényelem, nyugalom és a tenger közelsége
Ez a bájos villa ötvözi a mediterrán életmódot a maximális kényelemmel. Egy tágas emeleten, ez az ingatlan kínál összesen 195 m ² -es épített terület. a házban három hálószoba és két modern fürdőszoba, ideális a nyugodt, lépcső nélküli élethez. Különösen figyelemre méltó a tágas hálószoba egy nagy ensuite fürdőszobával.
A napsütéses telken narancssárga, citrom, avokádó és mangó fák találhatók. Itt élvezheti a reggeli kávét kilátással a zöldségre, vagy pihenjen a privát medence alatt az andalúziai nap.
A déli fekvésű tájolás egész nap napsütést biztosít. a kandalló kényelmes hangulatot biztosít hűvösebb estéken, míg a légkondicionáló kellemes hűtést biztosít nyáron.
A helyszín kivételes: csendes a cull- de- sac, de csak néhány perc & apos; séta a tengertől és üzletek a mindennapi igények. Az elektromos kapu két járműhöz és több autóhoz vezet.
További kényelmi, mint például egy praktikus mosókonyha, egy tágas tároló, egy fedett csirke coop lehetőség egy további hálószoba, és a kiváló állapotban teszi ezt a villát kiváló befektetés, akár egy állandó otthon, nyaraló, vagy tőkebefektetés.
Költözz be, érezd magad otthon, és élvezd az életet: vár rád álmaid otthona a Földközi-tengeren. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Spanyolországi újszerű állapotú 3 szobás nyaraló? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó nyaralóról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi nyaraló oldal hirdetései között. Ennek az eladó nyaralónak az ára 850000 EUR és mivel az alapterülete 167 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 5090 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

