REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 879 db
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (94474394)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 777 m2
Szobaszám: 4
Kivételes ingatlan eladó, Luxus Gyál szívében ahol az otthon és az élmény találkozik! Gyál központjában, egy 777 m2-es, gondosa...
199 000 000 HUF
1 020 512 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (77456432)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szolnok városban az egyik legkedveltebb zöldövezeti lakótelepen a Tallinn városrészen, megvételre kínálunk egy 42 m2-es 1, 5 sz...
26 990 000 HUF
642 619 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (88372833)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1310 m2
Szobaszám: 3
Nyírtelek belvárosában kiváló állapotú családi ház eladó – 2 garázzsal, különálló irodával és parkosított, nyugodt udvarral Ny...
55 000 000 HUF
585 106 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (34973652)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 2516 m2
Szobaszám: 3
Egyedi lehetőségeket kínáló családi ház eladó Nagykálló kedvelt részén, a Bocskai utcában Nagykálló egyik nyugodt, keresett ut...
45 000 000 HUF
387 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (93379425)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1310 m2
Szobaszám: 3
Nyírtelek belvárosában Eladó családi ház 2 garázzsal, 2 tárolóval, pihenő udvarral! Nyíregyházától mindössze 8 km-re, a folya...
55 000 000 HUF
585 106 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakócai családi ház hirdetés (42974847)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 2609 m2
Szobaszám: 2
Oroszlótól 11 kilóméterre Bakócán eladó egy 1970-ben épült családi ház. 2 Szobás, 98 négyzetméter alapterületű, 2609 négyzetmé...
10 500 000 HUF
107 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakócai családi ház hirdetés (23437247)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 620 m2
Szobaszám: 3
Oroszlótól 11 kilóméterre Bakócán eladó egy 1975-ben épült családi ház. Jellegzetes Kádár kocka. Állapota költözhető, de felúj...
15 000 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (46956528)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 913 m2
Szobaszám: 6
Pest Vármegye, Szigethalom kertvárosi részén tégla építésű 180nm-es két generációnak alkalmas családi ház eladó! a tégla építés...
83 000 000 HUF
461 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (17479951)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (69144849)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 30 m2-es, azonnal költözhető lakás a XIII. kerületben, a Balzac utcában! Budapest XIII. kerületének közkedvelt részén, ...
73 000 000 HUF
2 433 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csobádi családi ház hirdetés (74433876)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1223 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csobád csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy nettó 100 négyzetméteres, 2+1 szobás, két éve teljes körűen felújított c...
27 000 000 HUF
270 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (54474253)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó panorámás, dupla fürdőszobás lakás miskolcon -árpád ÚTON! Miskolcon, az Árpád úton, kiváló elhelyezkedéssel eladó egy 2...
59 900 000 HUF
599 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (23322774)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csak az OTP ingatlanpont ajánlatában! Eladásra kínálunk a nyüzsgő belváros szívében, közvetlenül a pláza mellett, egy 74 nm-es...
59 900 000 HUF
809 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (39414483)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc egyik kedvelt, csendes és jól megközelíthető városrészében egy 4 emeletes panelépület 4. emeletén található, 51 m...
29 900 000 HUF
586 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tibolddaróci családi ház hirdetés (45864259)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 827 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A település fő utcáján, mégis nyugodt környezetben található ez a 2+1 szobás, 93 nm-es családi ház, 827 nm-es telken. Két napfé...
19 990 000 HUF
214 946 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (74361332)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
59 900 000 HUF
809 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (35768451)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc egyik legkedveltebb és legstabilabb városrészében, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 63 nm-es, 2+1 szobás, felújí...
32 990 000 HUF
523 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harsányi családi ház hirdetés (39735447)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 1128 m2
Szobaszám: 2
Ladó házrész Harsányban! Eladóvá vált egy 1141 m2-es telken lévő két ház 1/2 tulajdonjoga Harsányban. A telken két ház talál...
8 000 000 HUF
181 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csobádi családi ház hirdetés (78777362)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1223 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
27 000 000 HUF
270 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (69465941)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
57 900 000 HUF
579 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont