Sürgősen eladó ingatlanok Budapest IV. kerület (112 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Sürgősen eladó ingatlanok Budapest IV. kerület

Rendezés:

Összes találat: 112 db
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (27448981)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyedi ajánlat, most a legjobb piaci áron! Eladó Újpest csendes, nyugodt részén egy közös udvarban lévő 31nm-es, egy szobás, gá...
37 400 000 HUF
1 206 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (44648739)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Újpesten, a Berzeviczy Gergely Közgazdasági Technikum közelében, kiváló közlekedés mellett, egy 6 lakásos, nyugodt udvarban kín...
45 900 000 HUF
956 250 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi sorház hirdetés (85527397)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás Újpest szívében – csendes, központi helyen! Eladásra kínálok egy 25 m²-es, közös udvaros, tehermentes garzo...
28 000 000 HUF
1 120 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (55434232)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
IV. kerületben a Perényi Zsigmond utcában eladó egy 15 m2+ 10nm galériás, belső udvarra néző, 1 szobás, gázkonvektor fűtésű, mű...
27 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (41174325)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csendes mellékutcában kínálunk megvételre egy tulajdoni lap szerint 27 nm-es, a valóságban nettó 45 nm-es, 2 szobás, beköltözhe...
40 900 000 HUF
908 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (59295236)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újpesten, csendes mellékutcában kínálunk megvételre egy 54 nm-es, amerikai konyhás nappali + 1 szobás kialakítású téglalakást, ...
32 500 000 HUF
601 851 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (73466231)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Újpest csendes, nyugodt részén egy közös udvarban lévő 31nm-es, egy szobás, gázkonvektor fűtéssel rendelkező, barátságos ...
37 400 000 HUF
1 206 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (37647253)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló Befektetési Lehetőség – Hangulatos Kis Kertes Otthon! Újpest – Berda József utcában, metró közelében, rendezett házban...
36 000 000 HUF
1 285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (43545442)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyedi ajánlat, most a legjobb piaci áron! Eladó Újpest csendes, nyugodt részén egy közös udvarban lévő 31 nm-es, egy szobás,...
37 400 000 HUF
1 206 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (38333751)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
37 400 000 HUF
1 206 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (95289543)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
37 400 000 HUF
1 206 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (53291498)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes mellékutcában, eladásra kínálunk egy 30 nm-es, 1 szobás, saját igények szerint alakítható téglalakást, amely rövid időn...
28 900 000 HUF
963 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (27779454)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás Újpest központjától mindössze gyalogosan 10 percre. Az ingatlan az elmúlt század elején, pontosabban 1920-ban épült...
50 000 000 HUF
1 162 790 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (28328744)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó galériás garzon újpesten, a bródy imre gimnázium közelében! 🏡 Az Újpesti Bródy Imre Gimnázium közelében, 1 emele...
24 900 000 HUF
1 131 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (34335334)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Ide tényleg csak költözni kell! Eladó egy 32 m²-es, 1+1 félszobás, felújított, világos és csendes lakás saját kertrésszel, Új...
47 500 000 HUF
1 484 375 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (93734839)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Újpesti Piac közelében, karbantartott társasházban kínálunk megvételre egy 26 nm-es, 1 szoba + galériás, földszinti téglalak...
38 900 000 HUF
1 496 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (23452447)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Költözzön panelból a kertvárosba! Iv. kerület Thaly Kálmán utcában sorház 3. Lakása eladó. Tulajdoni lapon 39 nm- es, a valóság...
52 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (48847656)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 2
Újpesten, a Károlyi István utcában eladó lett egy 31 m2-es lakás (+ terasz) 1/1 tulajdonos! a lakás/ház földszintes, 2 szoba, k...
38 000 000 HUF
1 225 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (57285268)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Garzon, kis lakásszámú rendezett udvarban, kertvárosi környezetben! Kiváló lehetőség Újpest kertvárosában, csendes nyugodt körn...
38 000 000 HUF
1 187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (54485754)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
50 000 000 HUF
1 162 790 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Budapest IV. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal