Sürgősen eladó ingatlanok Budapest (3152 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 3 152 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35426263)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A VIII. kerület rohamosan fejlődő, újépítéses társasházakkal tarkított Orczy negyedében, a Visi Imre utcában eladó egy világos,...
45 000 000 HUF
1 406 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (56363753)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított, háromszobás ingatlan eladó a 8. kerületben, a Kálvária tér közelében! Eladásra kínálunk egy teljeskörűen felújíto...
29 900 000 HUF
786 842 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (36954778)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern, rendkívül világos és csendes lakás eladó Csepel-Belvárosban, a Szent Imre tér közvetlen közelében. Ez a kompakt, hang...
46 900 000 HUF
1 563 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi egyéb lakás hirdetés (97833884)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Eladó 2 szobás lakás Pesterzsébet központjában! *** Megvételre kínálok egy 1967-ben épült, 55 négyzetméteres, 3. emeleti, ...
53 990 000 HUF
981 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (77874356)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest egyik legkedveltebb, folyamatosan fejlődő városrészében kínálunk megvételre három egyedi kialakítású, teljesen felújít...
52 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (45391957)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 7. kerületben, az Almássy tér közvetlen szomszédságában, egy nettó 18 nm-es, plusz galériával és terasz résszel rendelk...
46 900 000 HUF
1 876 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43647184)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kedves Érdeklődő, Kínálunk egy teljeskörűen felújított, berendezett 17nm-es studiolakást. Jelenleg airbnb-ként üzemel, maga...
49 900 000 HUF
2 935 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (76524664)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított 1 szobás lakás a VII. kerületben, a Klauzál tér közelében Budapest VII. kerületének kedvelt részén, a Klauzál...
38 000 000 HUF
2 111 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44648283)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Azonnal költözhető, felújított tetőtéri lakás a XIII. kerületben, a Rákos-patak szomszédságában*** Eladásra kínálok Budapes...
35 900 000 HUF
2 243 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38793853)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIII. kerület - újlipótváros! Teljesen felújított Dráva parkra néző, III. emeleti, utcai nézetű 29 nm-es + galériázott világos ...
50 000 000 HUF
1 724 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (92953248)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
Eladó sorházi lakás saját kertrésszel! a lakás téglából épült, redőnnyel ellátott fa nyílászárókkal rendelkezik, hasznos alapte...
32 900 000 HUF
822 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (22737364)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27242636)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom ezt a 6 lakásos társasház első emeleti lakását, mely Budapesten a 23. kerületben Soroksár csendes kis utcájába...
54 900 000 HUF
784 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (57544445)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
IX. kerület, Haller parknál kínálunk egyedi, berendezett garzon lakásokat befektetésre vagy saját használatra. Eladó egy felúj...
53 900 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23363738)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*****Szuper állapotú, felújítás óta nem lakott, 1+1 szobás ingatlan a VIII. kerületben, a Kálvária térnél! ***** Budapest VIII...
22 500 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37554377)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47239564)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
38 000 000 HUF
2 111 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (85859273)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Újpesten, a Széchenyi tér közelében egy nettó 31 nm-es, 1 szobás, nyugati fekvésű tetőtéri téglalakást, amely...
42 000 000 HUF
1 354 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42147466)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítás alatt álló földszinti téglalakás saját kerttel – XVIII. kerület, Rendessytelepen Budapest XVIII. kerületének kedvelt...
35 000 000 HUF
1 129 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi egyéb lakás hirdetés (34833594)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Pesterzsébet központjában! *** Megvételre kínálok egy 1967-ben épült, 55 négyzetméteres, 3. emeleti, 2 sz...
53 990 000 HUF
981 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Nem találtad meg a listában a keresett ingatlant? Nézz körül a környéken is!

© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal