Sürgősen eladó ingatlanok Budapest (3141 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 3 141 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37741734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiadásra tervezveKifejezetten befektetőknek a XIII. kerületbenEbben a 19nm-es Lipótvárosi lakásban minden megtalálható, amire s...
27 000 000 HUF
1 421 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (32943753)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás, akár befektetésnek vagy első lakásnak készpénzes vevőknek! Budapest 21. kerületének frekventált részén találh...
24 900 000 HUF
996 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39562427)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthonos kis lakás Budapest szívében! Budapest VII. kerületében, az Erzsébet körúton kínálok megvételre egy 18 nm-es alapterü...
49 900 000 HUF
2 772 222 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (48642734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 37 m²-es szuterén lakás az Árpád híd közelében. Eladó egy felújított, 37 négyzetméteres, keleti tájolású, tehermentes szu...
29 900 000 HUF
808 108 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (64544372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Költözzön panelból a kertvárosba! Iv. kerület Thaly Kálmán utcában sorház 3. Lakása eladó. Tulajdoni lapon 39 nm- es, a valóság...
53 000 000 HUF
1 358 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (14522536)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kert kapcsolatos lakás Budapest 15. kerületEladásra kínálok egy jó állapotban lévő földszinti lakást a 15. kerület frekve...
54 600 000 HUF
1 092 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57587624)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Különleges ajánlat: berendezett lakás, airbnb lehetőséggel eladó az Angyalföld kertvárosi részén található Mosoly utcában. a fű...
43 500 000 HUF
1 087 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74244339)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Különleges ajánlat: kettő berendezett lakás airbnb lehetőséggel eladó az Angyalföld kertvárosi részén található Mosoly utcában....
52 000 000 HUF
945 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (74436377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
24 900 000 HUF
996 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi hétvégi ház hirdetés (23431347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1353 m2
Szobaszám: 3
Örök panorámás hatalmas telek kis házikóval az Óhegy tetején. Eladásra kínálok egy 1353nm-es gyümölcsfás, panorámás telket ra...
49 500 000 HUF
1 237 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (53756897)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Költözzön panelból a KERTVÁROSBA! IV. kerület Thaly Kálmán utcában sorház 3. Lakása eladó. Tulajdoni lapon 39 nm- es, a való...
52 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55576251)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó a 8. kerület Magdolna negyedben, jó állapotú, szép homlokzatú társasházban, közel a Mátyás térhez, egy 90 m2 hasznos alap...
17 900 000 HUF
198 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (98354975)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
52 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (54452937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1353 m2
Szobaszám: 3
49 500 000 HUF
1 237 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33414657)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerület baross utcai felújítandó, kiváló adottságokkal lakás keresi új tulajdonosát! BELVÁROSI garzon 30 millió ala...
29 900 000 HUF
1 245 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi sorház hirdetés (32463145)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Ritkaság a piacon! Kertes sorházi lakás a 9. KERÜLETBEN! ! ! Az Ecseri úton, az M5-ös bevezető közelében, az utak zajától mégis...
49 800 000 HUF
996 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (15359857)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Prémium minőségű, újépítésű lakások a Corvin negyed szélén, a Kálvária térnél! A belváros szívében, a Corvin negyed szélén, a...
49 000 000 HUF
1 689 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43923457)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
49 000 000 HUF
1 689 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (68668193)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
49 000 000 HUF
1 689 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64373691)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Befektetők, fiatalok figyelem! Eladó Budapest viii. , Józsefvárosban egy 25 nm-es + 21 nm álló galériával rendelkező, teljesen ...
46 990 000 HUF
1 879 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Nem találtad meg a listában a keresett ingatlant? Nézz körül a környéken is!

© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal