Sürgősen eladó ingatlanok Budapest (3141 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 3 141 db
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (25773854)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Köki terminál KÖZELÉBENEladó Kispest kertvárosi részén egy három lakásos ház 38 nm -es tégla építésű lakása. Az ingatlan teherm...
34 900 000 HUF
918 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (49758328)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, a Gilice tér közvetlen közelében, 40nm-es családi ház 709 nm-es tel...
49 900 000 HUF
1 247 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (38754876)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1360 m2
Szobaszám: 2
Eladó ház nagy telekkel! A XXII kerületben eladó az Óhegyen kétszobás hétvégi-ház. Nagy telek tartozik hozzá/1360 nm/ két ut...
45 000 000 HUF
1 285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (43216616)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 563 m2
Szobaszám: 1
Csepel fejlesztési övezetében, megkezdett építkezéssel eladó 563 m2 TELEK! Közvetlen a lakótelep szomszédságában összközműves...
38 000 000 HUF
584 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (34521945)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csepel központjához közel, egy könnyen kiadható 36 nm-es jó állapotú lakás tárolóval, fedett terasszal jó bevásárlási és tömegk...
49 900 000 HUF
1 386 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (28463344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, a Gilice tér közvetlen közelében, 40nm-es családi ház 709 nm-es t...
49 900 000 HUF
1 247 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (54493394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 1
Budafok szép panorámás részén a Rózsavölgy feletti dombon, csendes mellékutcában eladó egy bájos kis ház 520 négyzetméteres tel...
46 300 000 HUF
1 052 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74421332)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Különleges ajánlat: berendezett lakás, airbnb lehetőséggel eladó az Angyalföld kertvárosi részén található Mosoly utcában. A ...
43 500 000 HUF
1 087 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74434214)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Különleges ajánlat: kettő berendezett lakás airbnb lehetőséggel eladó az Angyalföld kertvárosi részén található Mosoly utcában....
52 000 000 HUF
945 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47669363)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 9 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fiatalok figyelem! Budapest belvárosában, az 5. kerületben vált eladóvá egy manapság nagyon divatos és közkedvelt minilakás. a...
31 900 000 HUF
3 544 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (83421179)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a 20. kerületben egy 36 négyzetméteres másfél szobás kislakást. Csendes környék, nemrég felújított ingatlan. ...
23 000 000 HUF
718 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (55913747)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Erzsébetvárosban, az István utcában kínálunk eladásra egy jó állapotú, 29 nm-es hasznos alapterülettel rendelkező, galériázott ...
43 900 000 HUF
1 513 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (78343737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Köki terminál KÖZELÉBEN Eladó Kispest kertvárosi részén egy három lakásos ház 38 nm -es tégla építésű lakása. Az ingatlan te...
34 900 000 HUF
918 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (73793739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 1
Még mindig keresi álmai otthonát? Ha igen, jöjjön el, nézze meg ezt a 46 m2-es, kellemes hangulatú házrészt. Az ingatlan Pest...
35 900 000 HUF
780 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (79538524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 2
49 900 000 HUF
1 247 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (17493757)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, a Gilice tér közvetlen közelében, 70nm-es családi ház 709 nm-es t...
49 900 000 HUF
712 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (45543281)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ez a VI. kerületi lakás nem csak otthon – ez egy stílusos belvárosi menedék! Ha szeretnél a város szívében élni, de nem akars...
44 900 000 HUF
1 870 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74533335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Különleges ajánlat: berendezett lakás, Airbnb lehetőséggel eladó az Angyalföld kertvárosi részén található Mosoly utcában. Fűté...
43 500 000 HUF
1 087 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34527736)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetőknek! ! : Berendezett lakás, airbnb lehetőséggel eladó az Angyalföld kertvárosi részén található Mosoly utcában. a fű...
43 500 000 HUF
1 087 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (45489353)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető 10, 0 m2-es terasszal! ! Eladásra kínálom a 6. kerületbnen a westend közvetlen vonzáskörzetében, nagyon köz...
46 500 000 HUF
1 010 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Budapesten?