Sürgősen eladó ingatlanok Budapest (3152 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 3 152 db
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (43646443)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, erkélyes lakás pesterzsébet zöldövezeti RÉSZÉN! Eladásra kínálunk Budapest XX. kerületének egyik legkedveltebb...
53 900 000 HUF
1 056 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84992773)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Vii. kerület, galériás garzon a keletinél eladó! *** Budapest egyik legkeresettebb lokációjában, a belvárosban kínálunk meg...
42 900 000 HUF
1 716 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (17738314)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Xiii. kerület, erkélyes garzon a béke utcában eladó! *** A 33 nm-es, erkélyes, 5. emeleti lakás egy liftes, rendezett társa...
51 900 000 HUF
1 572 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38485652)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Képzeld el, hogy van egy olyan lakásod Budapest egyik fejlődő, frekventált részén, amit szinte azonnal ki tudsz adni, stabil be...
36 900 000 HUF
1 476 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (33498924)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XV. kerületében, Rákospalotán kínálok megvételre egy 2025-ben épült, újszerű állapotú, téglaépítésű ikerházrészt. a ko...
25 000 000 HUF
1 136 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44945666)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy 33nm-es, jelenleg 1 szobás, belső kétszintes lakást a Nefelejcs utcában, Ideális első lakásnak vagy befek...
44 900 000 HUF
1 360 606 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (73476528)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesten, a csendes és barátságos Pesterzsébet városrészben kínálunk eladásra egy 28négyzetméteres, két szobás lakást, amely ...
33 000 000 HUF
1 178 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (39427368)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálunk Káposztásmegyeren, egy helyes kis panellakást! Az ingatlanról: ✔️36 m2-es, ✔️1. emeleti egy 8 emeletes é...
53 900 000 HUF
1 418 421 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (45439419)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szerethető otthon kertkapcsolattal Pesterzsébeten. Csendes kertvárosi környezet, kiváló közlekedés, otthonos hangulat! Elad...
52 000 000 HUF
1 268 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (44833784)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Központi elhelyezkedés, csendes otthon – liftes tégla házban, azonnal költözhető garzon a XVII. kerületben Ritka az olyan laká...
52 990 000 HUF
1 514 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (65839748)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított - belső kétszintes - befektetésnek is ajánlott! A Blaha Lujza tér közelében kínálok egy kis garzon lakást, mely mű...
35 800 000 HUF
1 154 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (33333717)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 1
Csepel-Királyerdőben Felújítandó Kis Ház Eladó! - Központhoz Közeli a Szent István Úttal Merőleges Utcában Található - Telek ...
41 900 000 HUF
1 496 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (95518651)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kezdje El Új Életét Egy Ilyen Lakásban, Ahol Minden Kézre Esik! Ajánlom Fiataloknak, Befektetőknek Biztonságos Budai Környeze...
45 000 000 HUF
2 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37455998)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XXIII. Ker csibuk utcában egy 40nm-es, földszinti, jelenleg két hálószobás, teljesen felújított, elektromos fűtéssel re...
47 951 200 HUF
1 198 780 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (61793435)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a XIII. kerület Lőportárdűlő városrészében, egy háromszintes társasház felső emeletén található 28 nm-es, légkondicionált...
39 900 000 HUF
1 425 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (55567737)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Árcsökkenés BUDÁN! Budapest XII. kerület, Kiss János altábornagy utca 27nm-es, 2. emeleti, teljeskörűen felújított lakás eladó...
49 000 000 HUF
1 814 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (32716983)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló lehetőség a IX. kerület szívében napfényes, csendes lakás! Budapest közkedvelt részén, a Haller utcában kínálunk megvéte...
46 500 000 HUF
1 409 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44465445)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Igazi első kis garzon! Saját részre, vagy befektetésnek! Belvárosban, a Blaha Lujza tértől pár percre a Rákóczi úton található ...
51 000 000 HUF
1 758 620 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (53339442)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló lehetőség a IX. kerület szívében napfényes, csendes lakás! Budapest közkedvelt részén, a Haller utcában kínálunk megvé...
46 500 000 HUF
1 409 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45964946)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
47 951 200 HUF
1 198 780 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Nem találtad meg a listában a keresett ingatlant? Nézz körül a környéken is!

© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal