Sürgősen eladó ingatlanok Budapest (3152 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 3 152 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (58379523)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Belső Erzsébetváros egyik csendesebb utcájában elhelyezkedő, kiváló állapotú lakás nyújtotta lehetőségeket. Ez a gondosan...
39 900 000 HUF
1 534 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (95498822)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, teljeskörűen felújított lakás a Corvin negyed szívében - kiváló befektetés és otthon! Eladó a VIII. kerül...
49 900 000 HUF
1 160 465 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93747344)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
49 900 000 HUF
1 160 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (77422334)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó üzlethelyiség, mely lakhatásra is alkalmas a IX. kerületben! *** Eladásra kínálok Ferencváros külső részén egy 63 nm-...
40 000 000 HUF
634 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (41539876)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Kompakt ingatlan kiváló lokációban, a XIII. kerület egyik legdinamikusabban fejlődő részén*** Eladó egy 27 nm alapterületű, ...
26 500 000 HUF
981 481 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (35218935)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kis garzon lakás Budapest x. kerület Gyárdűlő részén! Ideális lehetőséget kínál egyedülállóknak vagy befektetőknek egya...
27 900 000 HUF
1 073 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37234635)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*****Szuper állapotú, felújítás óta nem lakott, 1+1 szobás ingatlan a VIII. kerületben, a Kálvária térnél! ***** Frissen felúj...
20 500 000 HUF
788 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (95188454)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó ingatlan - csillaghegy - III. kerület - közel a DUNÁHOZ! Budapest III. kerület, Csillaghegy részén ajánlom figyelmébe e...
23 625 000 HUF
502 659 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (33123772)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Mátyásföldön a Jókai lakótelepen csúszózsalus házban eladó egy Jó adottságú 33 nm-es kitűnő elrendezésű kis rezsijű kislakás. ...
49 999 000 HUF
1 515 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44278346)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*** Kiváló befektetési lehetőség, hosszútávú kiadásra és saját célra egyaránt! *** Jó állapotú, galériás lakás a Mátyás tér kö...
50 900 000 HUF
1 497 058 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (25238637)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XXI. kerületben lévő Csepel Kertváros szívében található, 28 négyzetméteres, egy szobás szuterén ingatlanunk ideális választás ...
29 500 000 HUF
1 053 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (59354523)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Budapest IV. kerületében, a Pozsonyi úton kínálunk megvételre egy 53 m²-es, 2 szobás lakást, amelyhez kb. 20 M² saját használat...
37 900 000 HUF
701 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (78994498)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest VII. kerületében, a Hársfa utcában egy 27 nm-es felújítandó lakás. Az ingatlan praktikus elosztású: egy szobáb...
30 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (17782544)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1905 m2
Szobaszám: 1
Csepel-hároson nagy telek eladó felújítandó HÁZZAL Csepel Háros csendes, rendezett részén kínálok megvételre egy 1905 nm-es, ö...
32 000 000 HUF
914 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (61723417)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Id: 1238543 Szép, világos, jó állapotú lakás a Baross utcában, a körúttól 2 megállóra! Eladó egy 25 m2-es, első emeleti, jó ...
39 000 000 HUF
1 560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (62288863)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított 2 szobás lakás a Városliget mellett! VII. Dembinszky utcában eladó egy jó állapotú társasház földszintjén, egy 33 ...
49 800 000 HUF
1 509 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (58279443)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Palotanegyedben, József körúton, emeleti lakás eladó. A 3, 75m-es belmagasságot kihasználva galériát építettek a hasznos té...
49 900 000 HUF
1 108 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (23749374)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XV. kerület, Nyírpalota úton, 1+1 szobás, parkra néző lakás eladó Budapest XV. kerületében, a Nyírpalota úton kínálunk megvéte...
48 500 000 HUF
1 385 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (52877323)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Ha eddig úgy gondolta, hogy majd akkor jön el a saját lakás ideje, amikor „megérkezik az igazi”, akkor érdemes most megállnia e...
45 900 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49573961)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Alacsony rezsi, maximális komfort –Felújított garzon azonnali költözéssel! ​Eladásra kínálunk egy fiatalos, 31 nm-es, tehermen...
34 900 000 HUF
1 125 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Nem találtad meg a listában a keresett ingatlant? Nézz körül a környéken is!

© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal