Sürgősen eladó ingatlanok Budapest (3152 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 3 152 db
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (93423834)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapesten, a XX. kerületben egy 26 m²-es, földszinti garzonlakás egy 10 lakásos, csendes társasházbÚjdonság! Kattints a ...
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (41445835)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Árcsökkenés BUDÁN! ! ! ! Budapest XII. kerület, Kiss János altábornagy utca 27nm-es, 2. emeleti, teljeskörűen felújított lakás ...
49 000 000 HUF
1 814 814 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (39299153)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 15. kerületében, Rákospalotán, jó közlekedéssel tégla lakás eladó! Épület:1950-es évek elején épült, Tetőszerkezet jó ...
39 900 000 HUF
886 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (28961966)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
Eladó sorházi lakás saját kertrésszel! a lakás téglából épült, redőnnyel ellátott fa nyílászárókkal rendelkezik, hasznos alapte...
32 900 000 HUF
822 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (39632349)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Költözzön panelból a kertvárosba hangulatos sorházi otthon ÚJPESTEN! Eladó a IV. kerületi Thaly Kálmán utcában egy jó állapotú,...
52 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (54573192)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 2
Újpesten, a Károlyi István utcában eladó lett egy 31 m2-es lakás (+ terasz) 1/1 tulajdonos! a lakás/ház földszintes, 2 szoba, k...
38 000 000 HUF
1 225 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (97463167)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás, házrész! Az ajánlat részét képezi egy 27 nm-es lakás, és egy abból nyíló, jelenleg szobaként használt 17 nm-es üzl...
48 000 000 HUF
1 090 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (73712436)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a XV. kerületben egy 35 nm-es lakást! a lakás tízszintes csendes tiszta társasház 5. emeletén található. a la...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (58633217)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítás alatt álló, napfényes 1, 5 szobás lakás eladó a XV. kerületben várható átadás: 2026. 05. 11. Budapest XV. kerületében...
53 500 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (44933373)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Újpest Központ - Újpest Városkapu közt, csendes mellék utcában elhelyezkedő, második emeleti, egy szobás, nyugati fekvésű...
52 500 000 HUF
1 418 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (53375467)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 90 m2
Szobaszám: 1
Csendes otthon, biztos befektetésEladó alacsony fenntartású házrész Rákospalotán! Eladó a XV. kerületi Palánk utca egyik legnyu...
38 900 000 HUF
1 296 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (78273864)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó metrómegállóhoz közeli lakás, zárt TÁRSASHÁZBAN! Budapest x. kerületében, az Üllői úthoz közel ajánlok a figyelmébe egy...
49 800 000 HUF
1 509 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (72893925)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 3 szobás 65 nm, alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajo...
45 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (98446873)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ez az álló galériás, frissen felújított lakás nem csak új festést kapott, hanem egy belsőépítész által megálmodott dizájnt, aho...
54 900 000 HUF
1 372 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39495547)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy 36 nm-es, magasföldszinti, felújítandó lakást a közkedvelt Leonardo da Vinci utcában. Az ingatlan kiváló ...
49 900 000 HUF
1 386 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (83674457)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Kiváló minőségben felújított kis lakás várja leendő lakóját! *** A Belváros és Ligetváros szorításában helyezkedik el, ez ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (47636969)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***** Most akár, duplán jól járhat! ***** *** Eladó 2 külön bejáratú, frissen felújított lakás a VI. kerületben, az Andrássy ú...
46 500 000 HUF
1 603 448 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (82799468)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
48 500 000 HUF
1 515 625 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (95393553)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VIII. kerület központi részén, ám csendes kis forgalmú utcájában, egy századfordulón épült, rendezett és kulturált társasházban...
46 500 000 HUF
1 134 146 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44124882)