Sürgősen eladó ingatlanok Budapest (3152 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 3 152 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (46753433)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Legjobb befektetés irány ÁRON! Péterfy Sándor utcában körfolyosós társas házban egy szobás, 26 nm-es, csendes, polgári lakás ...
41 900 000 HUF
1 611 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74547836)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 36nm-es lakás a történelmi Ganz Kolóniában. a Kolóniát 24 órás portaszolgálat védi, lehetőség van a sorompóval lezárt...
46 000 000 HUF
1 277 777 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (25395341)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pesti garzon ősfás kertben (eng below). Az ingatlan jellemzői: - 25 m² teljes használható lakótér - 19m² a tulajdoni lapon - 3...
41 900 000 HUF
1 676 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63684683)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető új lakások! ! ! Modern, igényes, most elkészült új építésű lakások eladók a Józsefváros megújuló, dinamikus...
47 689 000 HUF
1 703 178 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44434749)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
48 761 000 HUF
1 741 464 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73443266)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerületében, a Tolnai Lajos utcában kínálunk megvételre egy kiváló lehetőségeket rejtő, felújítandó, hivatalosan...
39 900 000 HUF
1 662 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43756931)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
A 9. kerület kedvelt részén, az igen kellemes hangulatú Bakáts tér közelében, eladó egy felújított 41nm-es, 3 helyiségből álló ...
37 900 000 HUF
924 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37379564)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Hidegkúti stadion közelében, eladó egy alagsori szinten lévő, 31 nm-es felújított ingatlan. Megközelíthetősége jó, a fonodó 1-e...
26 900 000 HUF
867 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (29734422)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó ház a XX. kerületben remek lehetőség saját otthon vagy befektetés CÉLJÁRA! Budapest XX. kerületében, a Madách...
53 800 000 HUF
1 345 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (91737355)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kedvező árú lakás kiváló helyen Havanna lakótelep, Üllői út közelében! Eladó a Havanna lakótelepen, az Üllői út közvetlen szoms...
51 000 000 HUF
1 457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (53365454)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapesten, a XX. kerületben egy 26 m²-es, földszinti garzonlakás egy 10 lakásos, csendes társasházbÚjdonság! Kattints a ...
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (92829328)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Csili Művelődési Központ mellett Erzsébet központjából, 43 nm-eserkélyes lakás, 5nm-es pincei tárolóval, otthonos, de nagyobb...
48 500 000 HUF
1 127 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42347569)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Xxiii. kerületben, Soroksáron kertövezetben 180 m2 területű pince eladó*** A raktárnak, irodának alkalmas helyiség teljesen...
44 900 000 HUF
249 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi egyéb lakás hirdetés (52364564)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
~ Világos 2 szobás tégla lakás saját parkkal és kiváló metróközeli elhelyezkedéssel ~ Budapest x. kerület, Gyárdűlői lakótelep...
53 000 000 HUF
981 481 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (95899423)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Eladó 1+1 fél szobás lakás a x. kerületben Kőbányán*** Budapest x. kerületének közkedvelt részén kínálunk megvételre egy 41...
52 999 000 HUF
1 292 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (59233435)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIV. kerületének kedvelt, zöldövezeti részén, Herminamezőn kínálunk megvételre egy 32 nm-es, egyszobás lakást. Az in...
44 900 000 HUF
1 403 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53214956)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*** Eladó több funkciós ingatlan a VIII. kerületben *** Megvételre kínálunk egy társasház pince szintjén található, 48 m2-es h...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (47948933)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (79694231)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó hangulatos mini garzon Zugló kertvárosi részén tökéletes első lakásnak vagy befektetésnek! Zugló egyik legkedveltebb, ker...
29 900 000 HUF
1 868 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93375245)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetői és első lakás vásárlói kedvenc: a+ rezsibájnok garzon ERKÉLLYEL Eladó egy 2026-os átadású, 29 négyzetméteres, 2. em...
50 497 099 HUF
1 741 279 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Budapesten?