Sürgősen eladó ingatlanok Budapest (3152 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 3 152 db
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (15274331)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Köki terminál KÖZELÉBENEladó Kispest kertvárosi részén egy három lakásos ház 38 nm -es tégla építésű lakása. Az ingatlan teherm...
34 900 000 HUF
918 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (38184942)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon Start Programban elérhető földszinti garzonlakás Alsórákos legszebb utcájában - saját tárolóval! Kivételes lehetőség a...
40 900 000 HUF
1 410 344 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (27317329)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIV. kerületének kedvelt, zöldövezeti részén, Herminamezőn kínálunk megvételre egy 32 m2-es, egyszobás, komfortos laká...
44 900 000 HUF
1 403 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi egyéb lakás hirdetés (39753443)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
~ Világos 2 szobás tégla lakás saját parkkal és kiváló metróközeli elhelyezkedéssel ~ Budapest x. kerület, Gyárdűlői lakótelep...
53 000 000 HUF
981 481 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (34497354)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítás alatt álló, napfényes 1, 5 szobás lakás eladó a XV. kerületben várható átadás: 2026. 05. 11. Budapest XV. kerületéb...
53 500 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (92433334)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a VII. kerületben egy 34 nm-es, földszinti, csendes belső udvarra néző lakás, 7 nm galériával és 1, 5 szobával. a 3, 9 mé...
48 900 000 HUF
1 438 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (34753897)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világos, azonnal költözhető tégla lakás Zugló zöldövezeti részén! Budapest XIV. kerületének egyik kedvelt, parkos részén, a S...
53 500 000 HUF
1 486 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (33766332)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tégla építésű társasház földszinti lakása eladó. Tehermentes, azonnal birtokba vehető, felújítandó állapotú. Kis fantáziával ...
39 900 000 HUF
1 425 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (86723731)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 3 szobás 65 nm, alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajo...
45 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44452879)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálom Budapest VII. Ker. Erzsébetváros-Ligetváros részen, 2 szintes téglaház első emeletén található, 25nm-es, egy...
39 900 000 HUF
1 596 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (17393689)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a belváros szívében, a 7. kerület közkedvelt részén, a Klauzál utcában – pár lépésre a Klauzál tértől és a Gozsdu udvartó...
53 800 000 HUF
1 630 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93633373)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VII. kerületében, a Belső-Erzsébetvárosban, az Akácfa utcában vált eladóvá ez a bár felújítandó, de jó adottságú lakás...
47 000 000 HUF
1 807 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (69688468)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kedvező árú lakás kiváló helyen Havanna lakótelep, Üllői út közelében! Eladó a Havanna lakótelepen, az Üllői út közvetlen szo...
51 000 000 HUF
1 457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (96174995)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minigarzon eladó! 7. kerületben, Szinva utcában, rendezett társasház magasföldszintjén, 89 nm alapterület + 46 nm ingatlan, 5 l...
43 800 000 HUF
1 183 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37515534)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 1 szobás lakás a II. János Pál Pápa térnél a Szerdahelyi utcában! Első otthonnak és befektetésnek is kiváló lakás Eladó...
44 200 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97352433)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó galériás lakás a Szerdahelyi utcában – kiváló lehetőség 3%-os hitellel! Budapest egyik fejlődő részén, a Szerdahelyi ut...
45 500 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64536934)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó napfényes lakás a Nagy Fuvaros utcában – kiváló lehetőség befektetőknek és otthonkeresőknek! Megvételre kínáljuk ezt a ...
43 200 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (99655574)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel Budapest 21. kerületének egyik rejtett gyöngyszemét, Szabótelepen található, 45 nm-es, két szobás lakásunkat, amely...
54 900 000 HUF
1 220 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (62749253)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy kiváló elhelyezkedésű, világos, teljesen felújított, 30 nm-es, 2 galériás garzonlakás Budapest egyik legkeresettebb r...
53 900 000 HUF
1 796 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39923393)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 47 m² összterületű, 14 m² állógalériával rendelkező 1 szobás földszinti lakás a Fiumei út mellett. A lakás főbb jel...
48 000 000 HUF
1 454 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Nem találtad meg a listában a keresett ingatlant? Nézz körül a környéken is!

© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal