Sürgősen eladó ingatlanok Budapest (3152 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 3 152 db
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (89548438)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Budapest IX. kerület, bakáts tér közelében Besorolása: Raktár 44 nm 1+2 helyiség | Teljes körűen felújítva Új ablakai az épüle...
43 900 000 HUF
997 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (87473333)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetésnek kiadásra tökéletes választás! Saját részre is! KOSSUTHFALVÁN a 20. kerületben jó környezetben, rendezett, szige...
44 900 000 HUF
916 326 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (17446398)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó ház a XX. kerületben remek lehetőség saját otthon vagy befektetés CÉLJÁRA! Budapest XX. kerületében, a **Ma...
53 800 000 HUF
1 345 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71375479)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében, Blaha Lujza tértől sétatávolságra keresi új tulajdonosát egy 30 nm-es duplex minilakás. A ingatlan re...
35 800 000 HUF
1 193 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55887433)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 8. kerületében, Blaha Lujza tértől sétatávolságra keresi új tulajdonosát egy 47 nm-es duplex lakás. A ingatlan renová...
41 800 000 HUF
889 361 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (41343722)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében, Horváth Mihály térhez közel, keresi új tulajdonosát, egy félemeleti, utcai nézetű 36 nm-es 1 szobás po...
43 600 000 HUF
1 211 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47573722)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében, Horváth Mihály térhez közel, keresi új tulajdonosát, egy félemeleti utcai nézetű 26 nm-es 1 szobás pol...
37 500 000 HUF
1 442 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (84572483)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében, Horváth Mihály térhez közel, keresi új tulajdonosát, egy félemeleti 35 nm-es 1 szobás utcai nézetű pol...
42 600 000 HUF
1 217 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (53797373)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó ház a XX. kerületben remek lehetőség saját otthon vagy befektetés CÉLJÁRA! Budapest XX. kerületében, a Madách...
53 800 000 HUF
1 345 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi egyéb lakás hirdetés (14645456)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Eladó 2 szobás lakás Pesterzsébet központjában! ***Megvételre kínálok egy 1967-ben épült, 55 négyzetméteres, 3. emeleti, 2 ...
53 990 000 HUF
981 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (33463945)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest Csepel Erdősor városrészében egy kiváló elosztású, 52 nm-es földszintes lakás! Ez a kedves otthon mindössze 15...
54 800 000 HUF
1 053 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (73589723)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kis garzon lakás Budapest x. kerület Gyárdűlő részén! Ideális lehetőséget kínál egyedülállóknak vagy befektetőknek egya...
27 900 000 HUF
1 073 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi házrész hirdetés (98726586)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 50 nm-es, kertkapcsolatos tégla építésű házrész a 16. kerület kertvárosi részén. Az ingatlan előnye, hogy a ház előtt k...
39 900 000 HUF
798 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (82159428)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 8. kerületében, Blaha Lujza tértől sétatávolságra keresi új tulajdonosát egy 38 nm-es duplex minilakás. A ingatlan re...
38 600 000 HUF
1 015 789 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (77586793)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
X. kerület Tárna utcában 2 szobás tégla lakás eladó! A helyiségek tekintetében kialakításra került:2 szoba, konyha+étkező, fo...
39 900 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (56866712)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
53 800 000 HUF
1 345 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (37331758)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetésnek kiadásra tökéletes választás! SAJÁT részre is! KOSSUTHFALVÁN a 20. kerületben jó környezetben, rendezett, szig...
44 900 000 HUF
916 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (84464729)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Világos, felújítást igénylő lakás frekventált helyen *** Eladó Budapest belvárosában, a 8. kerületben, a Horváth Mihály tér...
49 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (57376447)
83 napja a megveszLAK-on