megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
750 000 EUR

Ingatlan adatai

  • Feladva:6 hónapnál régebbi hirdetés
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Karigador
  • Kategória:Nyaraló
  • Alkategória:Hétvégi ház
  • Alapterület:140 m2
  • Telekterület:450 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:Nincs
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Téliesített:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Stolz Jelena
Stolz Jelena
+385-(91)-357-30-71
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: RE-U-37118
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó hétvégi ház Karigador


Új építésű modern otthon medencével, mindössze 2 km-re a tengertől!

A villa összterülete 140 nm . , Területe 450 nm .

Brtonigla idilli városa az Isztriai-félsziget északnyugati részén található. a 141 méter magas dombon fekvő, szőlőültetvényekkel és olajfaligetekkel körülvett Brtonigla egyedülállóan "négyféle talajon" helyezkedik el, így ez az egyetlen hely Isztria területén, ahol minden talajtípus megtalálható. a 33 km²-es település a tengerparttól Isztria buja, zöldellő vidékéig terjed.
Lenyűgöző szőlőültetvényeivel, olajfaligeteivel, festői ösvényeivel, híres pincészeteivel és autentikus isztriai konyhájával Brtonigla a hedonizmus és a kaland tökéletes keverékét kínálja. a természet szerelmesei értékelni fogják parkjait, barlangjait, változatos növény- és állatvilágát, míg a réteken és erdőkön át vezető festői ösvények néhány perc alatt kristálytiszta vizű érintetlen strandokhoz vezetnek. a város és környéke harmonikusan ötvözi a tengert, a szőlőt, a mezőket, a folyókat, az erdőket a hangulatos, gondozott falvakkal.
Brtonigla mellett, ideális helyen, amely egyensúlyban tartja a vidéki nyugalmat a tenger és a városi szolgáltatások közelségével, eladó egy új építésű, modern otthon medencével. a házat úgy tervezték, hogy zökkenőmentesen illeszkedjen a környező tájba, modern eleganciával, kiváló minőségű konstrukcióval és hosszú távú életkomforttal.
A két szintet átívelő tiszta, arányos vonalvezetésű otthon funkcionális és hívogató elrendezést kínál.
A földszint egy nyitott térből áll, amely egybeépíti a konyhát, az étkezőt és a nappalit, amelyek mindegyike egy fedett teraszra vezet. Ezen a szinten található még egy hálószoba saját fürdőszobával, egy vendég wc és egy tároló helyiség.
Az emeleten, az 1. emeleten található egy előszoba, két további hálószoba és egy közös fürdőszoba.
A kültéri tér gyönyörűen parkosított, saját medencével és napozóterasszal tökéletes elvonulást biztosítva.
A feltüntetett ár az elkészült, bútorok nélküli szerkezetre vonatkozik, így a leendő tulajdonos ízlése és preferenciái szerint személyre szabhatja a belső teret.
Kiváló elhelyezkedésével és átgondolt tereivel ez az ingatlan kiváló lehetőséget kínál kényelmes családi élethez, vagy befektetésnek egy jövedelmező nyaraló bérbeadásba. Ref: RE-U-37118
Összességében a horvátországi ingatlanvásárlót terhelő többletköltség az ingatlan összköltségének körülbelül 7%-a, amely magában foglalja: - vagyonátruházási illeték (az ingatlan értékének 3%-a); - ügynöki/közvetítői jutalék (3%+áfa jutalék); - ügyvédi díj (kb. 1%); - Közjegyzői díj; - bírósági bejegyzési díj; - hivatalos hiteles fordítási költségek. Ügynökségi/közvetítői szerződés aláírása az ingatlanlátogatás előtt történik.
Ingatlanelőnyök: Tárolás, Urbanizált, Modern

Megfogott ez az eladó horvátországi újszerű állapotú 3 szobás nyaraló? Kérdezz rá a részletekre, és tudj meg mindent erről az eladó nyaralóról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Horvátországi nyaraló oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó nyaralónak az ára 750 000 EUR és mivel az alapterülete 140 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 5 357 EUR/m2.

Az horvát ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Stolz Jelena összes hirdetése között.

 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal