Eladó újszerű állapotú nyaraló - Horvátország, Grožnjan
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Grožnjan
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Hétvégi ház
- Alapterület:145 m2
- Telekterület:592 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Téliesített:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Stolz Jelena
+385-(91)-357-30-71
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: RE-U-31946
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó hétvégi ház Grožnjan
Új építésű stílusos villa Grožnjanban, medencével! Grožnjan középkori városa egy domb, amelyet olajfaligetek és szőlőültetvények teraszai vesznek körül. Az egykor fontos velencei erőd és regionális központ Grožnjan ma a művészek városa, és az egyik legkívánatosabb úti cél a kreatív vakációhoz. Mint más isztriai városokban, itt is összefonódik a mediterrán és a kontinentális éghajlat, így az életkörülmények rendkívül kedvezőek. 11 Településből áll. Eladó egy 145m2-es modern villa, panorámás kilátással Motovunra és a Mirna folyó völgyére. a villában található egy nappali konyhával és egy étkezővel, két hálószoba mindegyik saját fürdőszobával és egy mosókonyha vendég WC-vel. a nappaliból ki lehet jutni a teraszra és a parkosított kertre, ahol úszómedence és napozó rész található, ahonnan gyönyörű kilátás nyílik. a villa kiváló minőségű építésű, kiváló minőségű padlókkal és ácsmunkákkal. Modern stílusban épült, Isztria belsejéből származó isztriai sötét kővel és magas mennyezettel. a fűtés padlón van, minden szobában van klíma.
A körüli telek 592 nm. Ideális ingatlan a kőházak szerelmeseinek, akik eredetiséget keresnek egy csipetnyi modernséggel. Elhelyezkedését tekintve a ház igazi üdülési, egész éves tartózkodási vagy turisztikai hasznosítási lehetőség. Ref: RE-U-31946
Összességében a horvátországi ingatlanvásárlót terhelő többletköltség az ingatlan összköltségének körülbelül 7%-a, amely magában foglalja: - vagyonátruházási illeték (az ingatlan értékének 3%-a); - ügynöki/közvetítői jutalék (3%+áfa jutalék); - ügyvédi díj (kb. 1%); - Közjegyzői díj; - bírósági bejegyzési díj; - hivatalos hiteles fordítási költségek. Ügynökségi/közvetítői szerződés aláírása az ingatlanlátogatás előtt történik.
Ingatlanelőnyök: Úszómedence, Kert, Modern Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

