Sürgősen eladó ingatlanok Budapest (3152 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 3 152 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (55163387)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minigarzon eladó! 7. kerületben, Szinva utcában, rendezett társasház magasföldszintjén, 89 nm alapterület + 46 nm ingatlan, 5 l...
39 800 000 HUF
1 730 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33646322)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás a Klauzál tér mellett kiváló befektetés a VII. kerület szívében! Budapest VII. kerületének egyik legnépszerű...
53 300 000 HUF
1 903 571 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (85359357)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Galériázott, felújítandó garzonlakás 30+11 nm, kiváló KÖZLEKEDÉSSEL Ingatlan jellemzői: Tulajdoni lapon: 28 nm Valós alapterül...
43 900 000 HUF
1 567 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (27784525)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
7. kerület kedvelt részén, a Garay utcában kínálok megvételre egy 32 nm- es világos, ablakos konyhával (8, 8nm) rendelkező, 2. ...
48 000 000 HUF
1 655 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53953283)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szép házban felújított lakás a VII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó egy 58nm-es, 2 lakásra osztott ingatlan nagyobb (33nm-es) lakása!...
54 900 000 HUF
1 663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (36458979)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
9. kerületben a Nagyvárad térnél, csendes utcára néző ablakokkal, eladó egy 53 négyzetméteres felújítandó lakás terasz lehetősé...
52 900 000 HUF
998 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (33338228)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető sorház a 9. KERÜLETBEN! Budapest IX. kerület egyik kedvelt és csendes részén egy tégla építésű sorházi kis h...
43 000 000 HUF
1 162 162 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49659965)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Vii. kerület, dob utcai alagsori, de világos, 39 nm-es lakás eladó a madách SZÍNHÁZNÁL! *** Az amerikai konyhás nappali vil...
39 900 000 HUF
1 534 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (82234572)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
==Erkélyes garzon autóbeállóval – Budapest x. kerület, Óhegy== Budapest x. kerületében, Óhegy csendes részén, a Petrőczy utcáb...
42 500 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (32594774)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó hangulatos, kertkapcsolatos garzon Zuglóban – kiváló lokációval! Zugló egyik csendes, zöldövezeti részén, mindössze 5 p...
38 900 000 HUF
1 556 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27746322)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 10 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Budapest belvárosában, Újlipótváros szívében, ahol egy 1928-ban épült neobarokk ház kiv...
26 990 000 HUF
2 699 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (58854545)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Galériás lakás a Magdolna negyedben – első otthonnak vagy befektetésnek is kiváló! Budapest VIII. kerületében, a folyamatosan...
42 900 000 HUF
1 340 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi sorház hirdetés (64996455)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 60 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Saját kert - Belső, csendes udvar - Tégla ház Jó közlekedéssel, főbb útvonal mellett, mégis csendes belső udvaron kínálok tégl...
40 000 000 HUF
909 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (93653351)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XIV. Stadionoktól 1 megállóra, kiváló infrastrukturális környezetben kínálunk megvételre egy csendes belső udvarra néző 44 nm-e...
49 000 000 HUF
1 113 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (33534964)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, kulcsrakész lakás eladó Csepel központjához közel! Csepelen, a HÉV-vonal mentén, a Karácsony Sándor utcai megálló ...
29 500 000 HUF
819 444 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (69475768)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Csepel Művek területén felújított, igényesen kialakított lakás várja új tulajdonosát! A lakás iroda besorolású, a második e...
22 499 999 HUF
833 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (74971672)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepel belvárosához közel, felújított, kulcsrakész lakás eladó! Csepelen, a HÉV-vonal mentén, a Karácsony Sándor utcai megáll...
27 500 000 HUF
785 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (87471944)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Csili Művelődési Központ mellett Erzsébet központjából, 43 nm-eserkélyes lakás, 5nm-es pincei tárolóval, otthonos, de nagyobb...
48 500 000 HUF
1 127 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (27823857)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
24 000 000 HUF
857 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (28424999)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csepel belvárosához közel, felújított, kulcsrakész lakás eladó! Csepelen, a HÉV-vonal mentén, a Karácsony Sándor utcai megálló...
20 000 000 HUF
952 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Nem találtad meg a listában a keresett ingatlant? Nézz körül a környéken is!

© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal