Sürgősen eladó ingatlanok Budapest (3152 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 3 152 db
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (57323538)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 21. kerületben egy 19 m2-es alapterületű, gázcirkó fűtésű, jó állapotú, tégla építésű ingatlan Meghitt, belső kétszinte...
29 000 000 HUF
852 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (55434232)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
IV. kerületben a Perényi Zsigmond utcában eladó egy 15 m2+ 10nm galériás, belső udvarra néző, 1 szobás, gázkonvektor fűtésű, mű...
27 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53644491)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 8. kerület közkedvelt részén, a Palotanegyedben egy magas minőségben felújított, hűtő-fűtő klímával felszerelt, belső k...
45 900 000 HUF
1 480 645 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79396773)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 8. kerület közkedvelt részén, a Palotanegyedben egy magas minőségben felújított, nettó 20 m²-es, +12, 5 m² állógalériáv...
49 900 000 HUF
1 559 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93144812)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok egy 32 nm-es teraszos 1 szobás laskást rendezett téglaépítésű társasházban. Az ingatlan több szempontból felú...
34 800 000 HUF
1 087 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (54594394)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest egyik legkeresettebb városrészében, Erzsébetvárosban kínálunk megvételre egy 29 m²-es (valóságban 31 m²), 2. emeleti l...
49 900 000 HUF
1 720 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (39444193)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a XVII. kerületben a Borsó utcában egy 36nm-es, egy szobás, I. emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, ...
54 800 000 HUF
1 522 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (94738354)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
54 800 000 HUF
1 522 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (15654532)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
54 800 000 HUF
1 522 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (41174325)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csendes mellékutcában kínálunk megvételre egy tulajdoni lap szerint 27 nm-es, a valóságban nettó 45 nm-es, 2 szobás, beköltözhe...
40 900 000 HUF
908 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44344393)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy különleges kialakítású, belső kétszintes, utcára nyíló, 2 szobás lakás Budapest VII. kerületében, az Izabella utcában...
52 900 000 HUF
1 959 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (84178553)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy frekventált helyen található ingatlan szuper ÁRON! Budapest III. kerületében kínálom eladásra ezt a remek adottságo...
28 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (13765859)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak az OTP ingatlanpont portfóliójában! Budapest XXI. kerületének szívében, Csepelen, a Kossuth Lajos utcában kínálok megvétel...
49 900 000 HUF
978 431 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (79282944)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
54 800 000 HUF
1 522 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (51338412)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A XIII. kerületben, a Lehel utcában kínálok megvételre egy földszinti, galériás garzon lakást, amely frissen lett felújítva. ...
54 900 000 HUF
1 614 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (21943938)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIII. kerületben Angyalföldön a Mór utcában kiváló közlekedés mellett, világos 29 m2-es, de a valóságban 29, 5 m2-es egy szobás...
45 900 000 HUF
1 582 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (78445498)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel Budapest szívében belső Erzsébetvárosban található, jó állapotú lakást, amely tökéletes választás lehet mindazok sz...
44 900 000 HUF
1 360 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (22255384)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel Budapest 09. kerületének szívében, a Belső Ferencvárosban található, tehermentes ingatlanunkat, amely ideális válas...
22 490 000 HUF
1 249 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74847187)
18 napja a megveszLAK-on