Sürgősen eladó ingatlanok Budapest (3152 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 3 152 db
Eladó Budapest X. kerületi egyéb lakás hirdetés (49517953)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vajon milyen otthon újulhat meg, ott ahol minden eddig csak a régi panelről szólt? Mi az a lehetőség, egyediség, ami létrejöhet...
54 500 000 HUF
1 090 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (94799864)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető sorház a 9. KERÜLETBEN! Budapest IX. kerület egyik kedvelt és csendes részén egy tégla építésű sorházi kis h...
43 000 000 HUF
1 162 162 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (32793533)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető, tehermentes ingatlan a XXIII. kerületben a Városközponthoz közel. Budapest XXIII. kerületének központi rész...
32 900 000 HUF
913 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (36924927)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Soroksár csendes, vízpart közeli részén kínálunk egy teljeskörűen felújított sorházi lakást, amely ideális választás azok számá...
40 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi sorház hirdetés (29774965)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: 2
43 000 000 HUF
1 162 162 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (94838775)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Köki terminál KÖZELÉBENEladó Kispest kertvárosi részén egy három lakásos ház 38 nm -es tégla építésű lakása. Az ingatlan teherm...
34 900 000 HUF
918 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (22843234)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó garzon, Óhegyen eladó! Az egyszobás lakás, egy kétemeletes, téglaépítésű társasház, első emeletén helyezkedik el,...
36 900 000 HUF
1 054 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (33532784)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Óváros szívében, mégis wekerletelep hangulatát idéző 12 lakásos épület földszintjén található ingatlan 90 nm-es kizárólagos has...
54 900 000 HUF
1 307 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi házrész hirdetés (57534792)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 37 m2
Szobaszám: 1
Felújítandó házrész XVIII. kerületben kiváló lokációval befektetők figyelem! Pestszentlőrincen, az Üllői úton kínálok megvételr...
29 740 000 HUF
762 564 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (59295236)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újpesten, csendes mellékutcában kínálunk megvételre egy 54 nm-es, amerikai konyhás nappali + 1 szobás kialakítású téglalakást, ...
32 500 000 HUF
601 851 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (34147484)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó Budapest XIV. kerületében, Zugló frekventált részén*** Zugló jól megközelíthető részén, a vasútállomás közvetlen köze...
52 900 000 HUF
1 392 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (53546374)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest XIV. kerületében, Zuglóban, a vasútállomás közelében egy világos, jó állapotú 1 szobás lakás rendezett társasház...
52 900 000 HUF
1 392 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (52948466)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minőségi felújított, kis lakás kiváló helyen! Eladó egy 35 nm-es, teljes körűen felújított, igényes lakás Budapest IV. kerületé...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (13521744)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerület 56, 9 M FtA Teleki téren kínálunk megvételre egy 42 m²-es, vízszigetelt, földszinti lakást, amelyhez egy...
52 000 000 HUF
1 238 095 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (44865783)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Árcsökkenés BUDÁN! ! ! ! Budapest XII. kerület, Kiss János altábornagy utca 27nm-es, 2. emeleti, teljeskörűen felújított lakás ...
49 000 000 HUF
1 814 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49956723)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, napfényes félszuterén lakás Budapest XVIII. kerületébenCsendes, nyugodt környezetben, mégis kiváló közlekedés...
32 000 000 HUF
864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (73466231)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Újpest csendes, nyugodt részén egy közös udvarban lévő 31nm-es, egy szobás, gázkonvektor fűtéssel rendelkező, barátságos ...
37 400 000 HUF
1 206 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (48733169)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
52 900 000 HUF
1 392 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (84494493)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó Zugló zöldövezeti részén, a Szervián utcában egy világos, kiváló adottságú, azonnal költözhető tégla lakás! *** Zugló...
53 500 000 HUF
1 486 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42999774)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fiatalos garzon a Kálvária tér közelében, ideális első lakás vagy befektetés! Budapest VIII. kerületének dinamikusan fejlődő ...
39 900 000 HUF
1 330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Nem találtad meg a listában a keresett ingatlant? Nézz körül a környéken is!

© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal