Sürgősen eladó ingatlanok Budapest (3152 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 3 152 db
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (19623649)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest Csepel Erdősor városrészében egy kiváló elosztású, 52 nm-es földszintes lakás! Ez a kedves otthon mindössze 15...
54 800 000 HUF
1 053 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (92767131)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy 53 m²-es, felújítandó lakást Budapest 20. kerületben, a Jókai Mór utcában. BEOSZTÁSA: - közlekedő 4, 3 ...
44 900 000 HUF
847 169 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39394437)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Vii. , Külső-Erzsébetvárosban, a Bethlen Gábor utca közelében teljeskörűen felújított, 33 nm-es, 1+1 szobás lakás ELADÓ! Az u...
54 500 000 HUF
1 651 515 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (93231963)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Budapest x. kerületében, Újhegy kedvelt részén, a Lavotta utcában egy 35 négyzetméteres, erkélyes, teljes kör...
47 900 000 HUF
1 368 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapesti tégla lakás hirdetés (38583446)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Elhelyezkedése: Belterület Emeleti elhelyezkedés: Földszinten Tájolása: Dél-keleti tájolású Állapota: Használt - felújított Kom...
54 900 000 HUF
980 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi családi ház hirdetés (76777677)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Irodai használatra kialakított duplakomfortos 2 légkondival, 3 külön helyiséggel rendelkező portaszolgálatos, gépesített beépített konyhával felszerelt, új építésű lakás azonnali költözéssel kiadó.
350 000 HUF
6 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (76742433)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest XIV. kerületében, Kiszugló csendes, rendezett részén egy 37 nm-es, jó állapotú lakás! A 4 emeletes, tégla építé...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (36684634)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető, galériás ékszerdoboz Rákospalotán! Keresed az első saját otthonod vagy egy biztos befektetést? Megtalálta...
35 900 000 HUF
1 025 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45248293)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető lakás a VIII. kerület szívében! Budapest pezsgő részén, a Turay Ida Színház közelében eladó egy 47 nm-es,...
44 990 000 HUF
899 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (44784747)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XIV. kerületének közkedvelt, kertvárosias részén, a Dorozsma közben kínálunk megvételre egy 41 m²-es, 2 szobás, földsz...
46 000 000 HUF
1 121 951 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (37647253)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló Befektetési Lehetőség – Hangulatos Kis Kertes Otthon! Újpest – Berda József utcában, metró közelében, rendezett házban...
36 000 000 HUF
1 285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (32426941)
19 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepelen, a Gyártelepen, egy háromszintes irodaház 2. emeletén eladó egy 44 m²-es, praktikusan kialakított lakás. a lakótér egy...
31 500 000 HUF
715 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (84884591)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 15. kerületében, Rákospalotán, jó közlekedéssel tégla lakás eladó! Épület:1950-es évek elején épült, Tetőszerkezet jó ...
39 900 000 HUF
886 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (53923224)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 1
Budafok szép panorámás részén a Rózsavölgy feletti dombon, csendes mellékutcában eladó egy bájos kis ház 520 négyzetméteres tel...
46 300 000 HUF
1 052 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (34922646)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, a Gilice tér közvetlen közelében, 40nm-es családi ház 709 nm-es tel...
49 900 000 HUF
1 247 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (53743356)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ritka lehetőség a Ráday utcában azonnali érték, biztos hozam, gyors költözés! Budapest egyik legkeresettebb belvárosi utcájában...
54 000 000 HUF
1 459 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (92949244)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Újhegyen egy 36 nm-es, 1 szobás, 5. emeleti panellakást, amely kiváló lehetőség mind saját otthon kialakításá...
49 900 000 HUF
1 386 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (95346533)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 3
Kertkapcsolatos otthon Soroksár kedvelt részén. Budapest XXIII. kerületében, Soroksár egyik csendes, barátságos, közkedvelt r...
37 900 000 HUF
842 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi házrész hirdetés (93735244)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 60 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kertkapcsolatos otthon Cinkota csendes, zöldövezeti részén! Eladó a XVI. kerület egyik legkedveltebb mellékutcájában egy bará...
33 900 000 HUF
753 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (54434469)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó Zugló zöldövezeti részén, a Szervián utcában egy világos, kiváló adottságú, azonnal költözhető tégla lakás! *** Zugló...
53 500 000 HUF
1 486 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Nem találtad meg a listában a keresett ingatlant? Nézz körül a környéken is!

© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal